Toplam 1340 Kategori - 11864 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Willa Holland Kimdir

Willa Holland Kimdir

Willa Holland; 18 Haziran 1991 yılı Los Angeles – Amerika doğumlu güzel oyuncu. Willa Holland olarak bilinsede tam adı Willa Joanna Chance Holland dır. Film yapımcı anne ile babanın kızıdır. 2 tane kız kardeşi vardır ve onlarda kendisi gibi oyuncudur. 6 yaşına kadar Amerika da yaşadıktan sonra sonrasında Londra ya taşınmışlardır. Annesi ve babasının isteğiyle oyunculuk mesleği üzerine yönelen güzel oyuncu ilkokul ve lise eğitimini aldıktan sonra Londra Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Üniversite eğitimi sonlandıktan sonra ilk olarak babasının yardımcı yönetmen olduğu filmde kısa bir rolde görev yapan Willa Holland, oyunculuk hayatına girmiş ve sonrasında genç yaşına rağmen birçok dizi ve filmde görev almıştır. Şuanda da Londra da yaşayan Willa Holland boş zamanlarını bilgisayar başında geçiriyor. Güzel oyuncu sosyal medyayı yakından takip ediyor ayrıca yüz binlerce kişi tarafından oynanan bilgisayar oynunlarınıda oynuyor.

Oyunculuk Hayatı

Yukarıda belirttiğimiz gibi ilk olarak babasının yapımcılığını yaptığı filmde kısa bir rol olarak oyunculuk hayatına giriş yapan Willa Holland sonrasında genç yaşına rağmen birçok dizi ve filmde görev almıştır tabi bunda anne ve babasının film yapımcısı olmasının da büyük bir etkisi var. Oyunculuk serüvenine 2001 yılında yayınlanan Ordinary Madness filminde canlandırdığı Young Faye karakteriyle başlamıştır. Genç yaşlarda oyunculuk hayatına giriş yapan güzel oyuncu kariyerinin zirvesine Arrow adlı diziyle ulaşmıştır.

Arrow

Willa Holland ın da yer aldığı bu dizi 2012 yılında yayınlanmaya başlamıştır. Arrow dizisinde aksiyon – macera konuları ele alınmıştır. Kısaca dizinin konusundan bahsedicek olursak; dizinin ana karakterlerinden Oliver Queen zengin ve kız avcısı olarak biliniyor fakat Oliver Queen in hayatın geçirdiği gemi kazasının ardından değişir. Kazadan sonra ıssız bir adaya düşen Oliver burada 5 yıl geçirir ve tüm hayatını gözden geçirmek için uzun uzun vakti olur. Yaptıklarının yanlış olduğuna karar varen Oliver buradan kurtarıldıktan sonra eski hayatına dönmek yerine eski yaptığı yanlışları düzeltmek için yola koyulur…

Heyecan ve aksiyon hiç eksik olmayacağı Arrow dizisi sitemizde mevcuttur. Eğer sizde başarılı oyuncu Willa Holland ın oynamış olduğu Arrow izlemek istiyorsanız sitemizi ziyaret ediniz.

Willa Holland Kimdir

Willa Holland

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında