Toplam 1340 Kategori - 11864 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > The Walking Dead

The Walking Dead

İlk olarak 31 Ekim 2010 yılında yayınlanmaya başlayan The Walking Dead dizisi tüm dünyada büyük ses getirmiştir. Dizi özellikle 1. sezon konusuyla büyük ilgi çekmiş ve yüksek izleyici kitlesine ulaşmıştır. The Walking Dead dizisinin en son 5. bölümü yayınlanmıştır ve 6. sezonu büyük bir heyecanla beklenmektedir ve tahminen ekim ayı sonlarında yayınlanmaya başlayacaktır. Dizinin IMDB puanı ise 8.7 olarak belirlenmiştir.

Dizi Oyuncuları

1: Andrew Lincoln
2: Jon Bernthal
3: Sarah Wayne Callies
4: Laurie Holden
5: Jeffrey DeMunn

The Walking Dead serisi kitabın getirdiği gereksinimlere göre adım adım ilerleyen bir dizi görüntüsü çiziyor. İlk etapta zombilerden kurtulmak adına birbirlerinin sırtını kollayan insanlar zaman ilerledikçe birbirlerinin kuyusunu kazan bir canavara dönüşmeye başlamıştır. Öyleki Baş kahramanımız olan polis memuru şerif Rick en yakın polis arkadaşı olan Shawn ile kötü bir münasebet geçirdiği için arkadaşını öldürecek pozisyona girmiştir.İnsanların birbirleriyle olan gurup savaşları kendini hapishane duvarları ile bir bölgenin valisi adına çıkan savaşın parodisi kulaklarda çınlamıştır. Garabetler ile dolu bir dünyada iyi insanların varlıkları bir nebze insanlığın içini ısıtmış olsada bir sonraki durakları olan Terminusta karşılaşacakları kötü durum insanlığın yeniden makus çirkefliğine batmalarına neden olmaktadır.Yamyam insanların varlığı iyi ile kötü arasında kalmış insanların hayatına mal olacakken kader onlar için bir şans daha belirleyecektir.Şu anki dizinin var olan bölümüne göre bir uygarlık kurmayı amaçlayan insanlarla karşı karşıya kalan Rick ve arkadaşları bakalım ne gibi maceralara gebe bir durumla karşılacaklar.

Yukarıda açıklamasını yaptığımız The Walking Dead dizisi sitemizde mevcut. Eğer sizde The Walking Dead izlemek istiyorsanız sitemiz ziyaret edebilirsiniz …

The Walking Dead  hakkında

The Walking Dead

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında