Toplam 1341 Kategori - 11873 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > The Walking Dead 7. Sezon Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak

The Walking Dead 7. Sezon Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak

Tüm dünyanın tutkuyla izlediği ve yeni sezonunu merakla beklediği The Walking Dead dizisnin 7. Sezonunun ne zaman başlayacağı kesin olarak açıklandı ve The Walking Dead izleyicileri şimdiden şafak saymaya başladı diyebiliriz.

Tüm dünya genelinde izlenme rekorları kıran ve bu zamana kadar yayınlanmış en kaliteli yabancı dizilerin bile ulaşamadığı hitlere ulaşan The Walking Dead dizisi bölümleri yaklaşık olarak bölüm başına dokuz ( 9 ) milyon olmuştur. Ancak burada göz ardı edilmeyecek bir olay var çünkü bu açıklanan rakam resmi yani The Walking Dead dizisinin yayınlandığı televizyon kanalından takip edenlerin sayısı. Ülkemizde ve tüm dünya genelinde The Walking Dead izleyenlerin sayısının televizyona oranla eşdeğer hatta daha fazla olduğunu göz önünde bulundurursak The Walking Dead izleyenlerin sayısı bölüm başına yaklaşık yirmi ( 20 ) milyon gibi bir rakama ulaştığını söyleyebiliriz. Bu rakam bu zaman kadar yayınlanmış yabancı diziler arasında en iyisi ve bundan sonra kırılması da zor gibi gözüküyor. Ancak bildiğiniz üzere Breaking Bad veya Band of Brothers dizileri yayınlanıp final yaptığında kimse öyle bir dizinin gelmeyeceğini düşünüyor. Ancak The Walking Dead dizisi ve Game of Thrones dizisiyle birlikte bu tabular yıkıldı. Yani bu rekoru kıracak illa ki bir yabancı dizi gelecektir diyebiliriz.

Peki gelelim asıl konumuza milyonlar tarafından beklenen The Walking Dead 7. Sezon Bölümleri ne zaman yayınlanacak ?

Bu sorunun cevabını aslında The Walking Dead izleyicilerinin yüksek bir bölümü biliyor ancak iş vb. durumlardan dolayı gündemi takip edemeyen The Walking Dead izleyicileri bilmeyebilir. The Walking Dead 7. Sezon Bölümleri 23 Ekim 2016 tarihinden dizinin yayın haklarını elinde bulunduran televizyon kanalında yayınlanacak ve dizi yayınlandıktan bir gün sonra yani 24 Ekim 2016 tarihiyle birlikte sitemizden The Walking Dead izleyebileceksiniz.
Olur ya belki bu yazımızı okuyup ta The Walking Dead dizisini bu zamana kadar hiç izlemeyen arkadaşlar vardır ve tüm izlenme rekorlarını alt üst eden The Walking Dead dizisinin konusunu merak etmiş olabilirler. Bizlerde birçok kez anlatmış olmamıza rağmen kısa bir kaç tüyo verelim belki de bu yazımızdan sonra bu diziyi izlemeyenlerin sayısından azalma olur.

The Walking Dead ; 7. sezonu yayınlanacak dizinin ana konusu zombiler. Sıradan bir hayatınız var ve mutlu mesut yaşıyorsunuz. Ülkenizde tüm teknoloji mevcut ve güvenli bir ülkedesiniz. Ancak bir gün zombilerin istilasıyla o teknolojiden eser kalmıyor ve artık hayatta kalmak için amansız bir mücadele veriyorsunuz.

Büyük, küçük, yaşlı ve genç demeden tüm dünyanın severek izlediği The Walking Dead dizisini eğer izlemediyseniz, kesinlikle pişman olursunuz. O yüzden vakit kaybetmeden sitemize gelip The Walking Dead izlemenizi öneririz. Zaten yaklaşık bir ay içerisinde 7. sezon gelecek o zamana kadar 6 sezonu çok rahat bitirebilirsiniz.

twd tanıtım

The Walking Dead 7. Sezon

(2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan Yorumlar

avatar
aşık - 19 Ekim 2016 - 00:24

24 ekimi sabırsızlıkla bekliyoruz.

avatar
perivan - 15 Kasım 2016 - 22:08

Merakla bekliyoruzSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında