Toplam 1340 Kategori - 11864 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırılan Yabancı Diziler

Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırılan Yabancı Diziler

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere sitemizden kaldırmak zorunda olduğumuz dizilerle ilgili bilgi paylaşımı yapacağım.

Öncelikle Dizi10 ailesi olarak sizlere, tüm yabancı dizileri en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefledik ve bu konu üzerinde büyük bir azim örneği gösterek büyük yol kat ettik. Tabi sitemizde yayınladığımız yabancı diziler, yurt dışı odaklı çalışsada bazen dizilerin telif hakkını ülkemizden bazı yayın kuruluşları alabilir ve onlarda doğal olarak kendi hak ve özgürlüklerini kullanarak, telif hakkını aldığı dizileri, internet ortamından kaldırtmak istiyor ve site sahiplerine mesaj gönderek diziyi kaldırmasını istiyor.

Biliyorsunuz ki geçenler Game of Thrones dizisini, telif hakkını elinde bulunduran yayın kuruluşunun isteği üzerine sitemizden kaldırdık. Bugünde malesef aynı şekilde birkaç diziyi sitemizden kaldırmak durumunda kaldık ve bu haberi sizinle paylaşmak istedik.

Sitemizden Kaldırılan Yabancı Diziler

1: Game of Thrones
2: Quarry
3: Banshee
4: Mozart in the Jungle
5: Outlander
6: Silicon Valley
7: The Blacklist
8: The Night Of

Yukarıdaki yabancı dizileri üzelerekte olsa sitemizden kaldırdık. Bazı arkadaşlar düşünebilir eğer kaldırmasaydınız ne olurdu diye. Bunu da açıklayalım;

1: Sitemiz mahkeme kararıyla kapatılabilir.
2: Site sahiplerine para cezası uygulanabilir.
3: Site sahipleri hapis cezasına mahkum edilebilir.

Öncelikle yukarıdaki maddeler gerçekten caydırıcı ancak bunlardan özellikle birinci madde bizler için çok önemli. Çünkü bizler bu yola sizlerin desteğiyle çıktık ve siz değerli yabancı dizi izleyicilerini bu yolda yalnız bırakma istemiyoruz. O yüzden bu şartları göz önünde bulundurarak yukarıdaki yabancı dizileri kaldırdır. Bizi anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

TÜM YABANCI DİZİ İZLEYİCİLERİNE DUYURULUR …

telif

(2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında