Toplam 1340 Kategori - 11844 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Susanna Thompson Kimdir

Susanna Thompson Kimdir

Susanna Thompson, 27 Ocak 1958 yılında Amerikada San Diego – California da dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası üniversite eğitim görevlisidir. Güzel oyuncu gençlik yıllarında anne ve babası gibi öğretmen olmayı çok istemesine rağmen bu hayalini gerçekleştirememiştir. İlkokul ve lise 3. sınıfa kadar derslerinde çok başarılı olan Susanna Thompson lise son sınıfta tanıştığı erkek arkadaşı yüzünden kendi benliğinden uzaklaşmıştır. Derslerini hep başarıyla bitiren güzel oyuncu lise son sınıfta erkek arkadaşı yüzünden sınıftan kalmış ve okulu bırakmıştır. Okulu bıraktıktan sonra 1 sene boyunca hiçbir iş yapmayan sadece gezip tozan Susanna Thompson bunun bir sonunun olmayacağını anlayıp okuluna geri dönmüş ve okulundan mezun olmuştur. Bir anda televizyonda yayınlanan programlardaki oyunculara özenen Susanna Thompson birden oyuncu olmaya karar vermiştir. 1980 yılında San Diego Üniversitesini kazanmış ve 1984 yılında buradan mezun olmuştur. Şuanda California da eşiyle birlikte yaşamaktadır. Susanna Thompson ın eşi San Diego Üniversitesinde profesördür.

Oyunculuk Kariyeri

1984 yılında San Diego Üniversitesinden mezun olduktan sonra bir süre tiyatro salonlarında oyuncunculuk yapan Susanna Thompson, 1991 yılında yayınlanan İpek Stalkings dizisinin sadece ilk bölümde görev alarak oyunculuk hayatına başlamıştır. Genellikle filmlerde başrol oyuncusu olarak görev yapan Susanna Thompson dizilerde genellikle konuk oyuncu olarak görev almıştır ancak her canlandırdığı rolde büyük ilgi görmüştür. En uzun süreli yer aldığı dizi ise Arrow dizisidir. Bu dizide 38 bölüm görev almış ve Moira Queen karakterini canlandırmıştır. Yüzlerce kaliteli film ve dizide boy gösteren Susanna Thompson son yıllarda yer aldığı dizi ve filmler şöyledir …

Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Filmler

1: Hello
2: The Gathering
3:American Pastime
4: Unbanded

Dizilerz

1: Without a Trace
2: Kings
3: Cold Case
4: Arrow

Yukarıda verilen dizi örnekleri Susanna Thompson ın yer aldığı son 4 dizi ve  son 4 filmdir. Yıldız oyuncu yukarıda belirtiğimiz gibi dizilerde pek aktif olarak görev almamıştır. Ancak özellikle yıldız oyuncunun son olarak yer aldığı Arrow dizisi en çok izlenen diziler arasına girmiştir. Arrow dizisiyle tekrardan küllerinden doğan Susanna Thompson dizide 39 bölüm görev aldıktan sonra diziden ayrılmıştır. Ancak dizinin kilit oyuncularından olan yaşlı kurtun diziye dönmesi için birçok reklam yapılmış ancak bunların hiçbiri başarılı olmamıştır.

Eğer sizde Susanna Thompson ın son olarak görev yaptığı hatta emekli olduğu dizi olan Arrow dizisini merak ettiyseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Arrow dizisi sitemizde mevcut olup hd kalitesinde Arrow izleyebilirsiniz.

Susanna Thompson Kimdir

Susanna Thompson

(2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında