Toplam 1335 Kategori - 11735 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Suits İzle

Suits İzle

Bugün sizlere Suits adlı yabancı dizinin tanıtımını yapacağız. Eğer sizde Suits dizisini merak ediyorsanız mutlaka bu yazımızı okumanızı öneririz.

Gizem dolu bir anlatım, göz dolduran can alıcı sahneler, muazzam oyunculuklar … 2016 yılının yeni dizileri sıra sıra gelmeye hızla devam ederken bu anlara www.dizi10.com adresinden tanıklık ediyoruz. İlk tanıştığımda olmak istediğim karakterler bu dizideydi, Suits tam anlamıyla beni saatlerce ekran başında tutabildiği gibi sizde de aynı etkiyi bırakacağını kendimden emin bir şekilde söyleyebilirim.

Yabancı dizi izleyen çoğu kitlenin gözdesi olan bu başyapıtın öncelikle ana karakterlerine değinmek istiyorum.
Mike ; okuduğu hiçbirşeyi unutmayan bir hafızaya ve üstün zekasının beraberinde muhteşem bir strateji kabiliyetine sahip biridir. Önüne büyük annesinin rahatsızlığı nedeni ile okulu bitirememesi gibi talihsiz engeller çıksada, başkalarının yerine para karşılığı sınavlara giren ve bu gibi çeşitli illegalliklerle hayatını devam ettiren Mike, yine bir gün para karşılığı illegal bir işe bulaştığında başının bu denli belaya gireceğini tahmin edemez ve bu durumdan sıyrılmaya çalışırken kendini bir anda Harvey nin karşısında bulur.

Harvey ; şirketinin, hatta New York şehrinin en iyi avukatıdır. Bu adam işine olan saygısı, çabası ve insanları etkileme kabiliyeti ile tam bir iş bitiricidir. Bulunduğu şirkette kıdemli ortaklığa yükselince şirket kuralları gereği, kendisinden yanına yardımcı olarak Harvard mevuzu bir yardımcı avukat alması istenir.İstemeye istemeye bu durumu kabul etmek zorunda kalan Harvey , yardımcı alımı yapmak için gerçekleştirdiği görüşmelerden sonuç alamayacağını anlaycak kadar sıkıldığı anda karşısında Mike  ı buluverir.

Macerada aslında tam bu noktada başlamaktadır. Yaşanan ufak tefek bir aksilikten dolayı Mike ın aslında kim olduğunu öğrenen Harvey, Çocuğun zekasına, hazır cevap olmasına ve adeta bir ansiklopedi düzeyinde olan hukuk bilgisine hayran kalır ve sahte bir Harvard diploması ile yeni asistanını ayarlayacağını fark etmiştir. Yabancı dizi izleyenlerin favorisi Suits izlemek için www.dizi10.com adresini takip edebilirsiniz.

suits hakkında hersey burada

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında