Toplam 1340 Kategori - 11844 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Stephen Moyer Kimdir

Stephen Moyer Kimdir

Stephen Moyer, 11 Ekim 1969 yılında İngiltereye bağlı Brentwood – Essex de dünyaya gelmiştir. Annesi halkla ilişkiler müdürü olan oyuncunun babası ise inşaat mühendisidir. Çocukluk hayali polis olmak oyuncu bunu sağlık problemleri nedeniyle gerçekleştirememiştir. Çünkü sınavları ve mülakatı gecen Stephen Moyer sağlık kontrolünde göz kontrolünden geçememiş dolayısıyla polislik hayalleri yıkılmıştır. Polislik hayalleri yıkılan oyuncu üniversitede annesi gibi halka ilişkiler bölümü okumuştur. Eğitimini tamamladıktan sonra kısa bir süre annesinin yanında stajer olarak çalışan oyuncu sonrasında buradan ayrılmıştır. Yaklaşık bir sene kadar iş bulamayan Stephen Moyer arkadaşlarının önerisiyle reklam ajanslarına kaydolmuştur. Kusursuz fiziğiyle yapımcıların dikkatini çeken yıldız oyuncuyu reklam yapımcıları birkaç reklamda oynatmış ve sonrasında birçok dizi ve filmde oynamıştır. Kızlara düşkünlüğüyle bilinen karizmatik oyuncu sevgilisine aldığı hediyelerle sık sık gazete manşetlerine konu olmuştur. En son kız arkadaşına aldığı 1 trilyonluk arabayla gündeme gelmiştir. Daha önceki sitemizde biyografisini yayınladığımız Anna Paquin ile Stephen Moyer 21 Ağustos 2010 yılında evlenmişlerdir ve şuanda Venice – Los Angeles ta yaşamaktadırlar. Ünlü çift boş zamanlarını genellikle birlikte geçiriyorlar.

Oyunculuk Hayatı

Stephen Moyer birkaç reklam filminde oynadıktan gösterdiği performansla yönetmenlerin dikkatini çekmiş ve birçok teklif almıştır. Bu teklifleri değerlendiren başarılı oyuncu kendine göre başarılı olacağına inandığı dizilerde görev almaya başlamıştır. Verdiği bir kararla True Blood adlı televizyon dizisinde oynamaya başlamıştır.

True Blood

7 Eylül 2008 ile 24 Ağustos 2014 tarihleri arasında yayınlanan dizi tam tamına 7 sezon sürmüştür. Dizi ilk başladığında pek ilgi görmesede yayınlanan yeni bölümlerle yüksek izleyici kitlesine ulaşmıştır. Aynı adlı romandan ele alınarak uyarlanan dizide vampirler konu olarak alınıyor. Bilim adamların yaptığı araştırmalar sonucunda artık vampirler de insanlar gibi kan ihtiyacı olmadan hayatlarını devam ettirecek ve insanlara saldırmıyacaktı.
Heyecannın ve aksiyonun hiç eksik olmayacağı True Blood dizisi sitemizde yer almaktadır. Eğer sizde başarılı oyuncunun yer aldığı True Blood izlemek istiyorsanız sitemizi takip edebilir kaliteyle tanışabilirsiniz …

Stephen Moyer hakkında

Stephen Moyer

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında