Toplam 1340 Kategori - 11843 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Shemar Moore Kimdir

Shemar Moore Kimdir

Shemar Moore; 20 Nisan 1970 yılında Amerikada dünyaya gelmiştir. Eğitimli bir ailenin çocuğu olan yıldız oyuncunun annesi Matematik öğretmeni babası ise şirket yöneticisidir. Shemar Moore daha henüz bebekken annesinin ve babasının işi nedeniyle İrlandaya taşınmak zorunda kalmışlardır. Burada yapılan ırkçılık propogandaları nedeniyle Amerikaya geri dönüş yapmışlardır. Başka bir ülkeye taşınıp tekrardan kendi ülkesine geri gelmesine rağmen eğitim hayatına hiç bir olumsuz etkisi olmamıştır. Çünkü Shemar Moore küçüklükten bu yana sürekli disiplinli bir yaşam sürdürmüştür. Disiplinli yaşamını eğitim hayatınada yansıtan Shemar Moore Santa Clara Üniversitesinde hakla ilişkiler bölümünü kazanmıştır. Eğitim hayatını sürdürürken ailesine yük olmamak için akşamları okul çıkışlarında part – time olarak çalışmaya başlamıştır. Bir süre böyle çeşitli işlerde çalışarak kendi ayakları üzerinde durmak isteyen Shemar Moore okulun spor salonunda düzgün olan fiziğini dahada geliştirmeye devam etmiş ve kısa sürede iyi sonuçlar elde etmiştir. Kendi mesleği üzerine staj yapmak adına bir televizyon kanalında işe girmiştir. Burada yaptığı başarılı işler nedeniyle kanal sahibinin dikkatini çekmiş ve Shemar Moore okulu bittikden sonra kanal sahibi tarafından show programında sunuculuk yapması için teklifte bulunmuştur. Bu teklifi kabul eden Shemar Moore 2 sene kadar sunuculuk yapmış ve hayallerinin mesleği olan modellik için bir giysi firmasının modeli olması istenilmiştir. Teklifi kabul eden Shemar Moore bu ve bunun gibi birçok şirkette modellik yapmaya başlamıştır.

Oyunculuk Hayatı

Modellik ve sunuculuk yaparken kendi ülkesinde tanınan bir star haline gelen Shemar Moore özellikle modellik yaparken gösterdiği başarılı performansla ve düzgün fiziğiyle dizi ve filmlerden teklif almıştır. Birkaç televizyon dizisinde konuk oyuncu olarak oyunculuk hayatına atılan Shemar Moore daha sonrasında dizi ve filmlerde oynamaya devam etmiştir.

Oynadığı Filmler

1: Butter
2: The Brothers
3: How to Marry A Billionaire: A Christmas Tale
4: The Brothers
5: Chasing Alice
6: Motives
7: The Seat Filler
8: Diary of a Mad Black Woman

Oynadığı Diziler

1: The Young and the Restless
2: The Jamie Foxx Show
3: The Nanny
4: Mama Flora’s Family
5: Soul Train
6: Birds of Prey
7: Scott Turow’s Reversible Errors
8: Criminal Minds

Biz yabancı dizi izleme sitesi olduğumuzdan dolayı Shemar Moore oynamış olduğu dizileri ele alıyoruz. Shemar Moore özellikle Criminal Minds dizisinde canlandırdığı Derek Morgan karakteriyle tanınmaktadır. Criminal Minds dizisi tüm dünya tarafından hatta ülkemizde büyük bir ilgiyle takip edilen dizilerden bir tanesidir.

Shemar Moore kimdir

Shemar Moore

Eğer sizde yalışıklı oyuncu Shemar Moore un tüm dünya tarafından tanınan bir star haline geldiği dizi olan    Criminal Minds izlemek istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. Sitemizden bütün yabancı dizileri HD kalitesinde tek parça olarak izleyebilirsiniz …

On numara yabancı dizi izleme sitesi : www.dizi10.com

Not : Bu yazı Dizi10 adminleri tarafından yazılmıştır. Alıntı yaparken kaynak gösteriniz …

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan Yorumlar

avatar
Tolga - 10 Mayıs 2015 - 22:48

Of kaslara bak 🙂SİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında