Toplam 1340 Kategori - 11850 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Sarah Wayne Callies Kimdir

Sarah Wayne Callies Kimdir

Sarah Wayne Callies, 1 Nisan 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitimli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen yıldız oyuncu çocukluk yıllarından itibaren oyunculuğa merak salmıştır. Lisedeki eğitimini bitirdikten sonra Amerikanın en prestijli okullarında eğitim gören Sarah Wayne Callies üniversiteyi ise Dartmouth College okumuştur. Dartmouth College üniversitesinde eğitimini sürdürürken aynı zamanda ilçede bulunan tiyatro salonunda da oyunculuk yapmıştır. Üniversite hayatı sonlandıktan sonra birçok ajanslara kayıt olur , seminerlere gider ancak istediği gibi rolde görev alamayınca oyunculuk hayallerini askıya almak zorunda kalır. Babasının siyasetle uğraşmasını göz önünde bulundurarak siyasete atılmaya karar veren Sarah Wayne Callies, babasının genel başkan yardımcısı olduğu partiye kaydolur ve burada baş danışman olur. Kısa sürede partide konuşma tarzı ve düşünceleriyle gündeme gelen güzel oyuncu gazete manşetlerine de kapak olmuştur. Popüler bir kadın haline gelen Sarah Wayne Callies in hayatını araştırmaya başlayan basın mensupları Sarah Wayne Callies in aslında oyunculuk eğitimi aldığı ve kendisine göre bir rol bulamadığı için mecburiyeten siyaset atıldığını yazmaları üzerine birçok yönetmen tarafından başrolde oynamak üzere birçok teklif alır. Sarah Wayne Callies esrarengiz bir şekilde gelen tekliflerden Tarzan dizisinde oynamayı kabul eder ve siyasetten ayrılır. Tarzan dizisinde canlandırdığı Detective Jane Porter Amerikada tanınan bir oyuncu haline gelen Sarah Wayne Callies daha sonrasında aktif olarak birçok dizi, film ve reklamda görev almıştır. Profosyonel olarak oyunculuk hayatına başladıktan sonra daha doğrusu ünlü olduktan sonra sexi vücut hatlarına sahip olan ünlü oyuncunun hayatını Playboy dergisi ele almak ister ancak teklifi kabul etmez. Nedenini ise şöyle anlatır : Eğer teklifi kabul etseydim çıplak poz vermek zorunda kalıcaktım ve ben bunlardan pek haz etmiyorum bu yüzden teklifi reddettim cevabını vermiştir. Playboy dergisinin teklifini kabul etmesede birçok markanın kapak yüzü olmuştur.

Sarah Wayne Callies hayatı

Sarah Wayne Callies

Oynadığı Dizi ve Filmler

1: The Walking Dead
2: House
3: Ölüm Fısıltısı
4: The Celestine Prophecy
5: Prison Break
6: NUMB3RS
7: The Secret Service
8: Tarzan
9: Dragnet
10: Law and Order: Special Victims Unit
11: Queens Supreme

Sarah Wayne Callies in bu zamana kadar oynamış olduğu bütün dizi ve filmler yukarıda gösterilmiştir ancak özellikle biz Prison Break ve The Walking Dead dizilerine değinmek istiyoruz. Prison Break ve The Walking Dead dizileri dünyada en çok izlenen dizilerdendir. Özellikle şuanda yeni bölümleri yayınlanmayan Prison Break dizisinde popüler olmuş The Walking Dead dizisinde gösterdiği perofrmansla dizi izleyicilerini kendisine hayran bırakmıştır.
Eğer sizde Sarah Wayne Callies in oynamış olduğu ve dünya çapında izlenmiş olan ve halen izlenmeye devam eden bu dizileri sitemizden izleyebilirsiniz. The Walking Dead izlemek veya Prison Break izlemek için site site dolaşmanıza gerek kalmaksızın sitemizden bütün dizileri HD kalitesinde tek parça olarak izleyebilirsiniz …

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan Yorumlar

avatar
Elif - 17 Mayıs 2015 - 19:40

TeşekkürlerSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında