Toplam 1340 Kategori - 11844 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Rachel Bilson Kimdir

Rachel Bilson Kimdir

Kişisel Hayatı

Rachel Bilson; 25 Ağustos 1981 yılında Amerikanın güzel şehirlerinden Los Angeles da dünyaya gelmiştir. Los Angeles da küçük bir kasabada yaşayan yahudi asıllı bir ailenin ilk çocuğudur. Anne ve babası arasında yaşanan sorunlar nedeniyle sıkıntılı bir çocuk dönemi geçirmiştir. Anne ve babası 2001 yılında boşanmıştır ve daha sonrasında babası başka bir kadınla evlenmiş ve bu kadından bir kız çocuğu olmuştur. Çocukluk döneminde yaşadığı sıkıntı günler eğitim hayatını kötü etkilemiş ve okul hayatında istediği başarıyı elde edememiştir ancak tüm bunlara rağmen hayat onun yüzünü güldürmüş ve oyuncu olarak kendi ve tüm ailesinin hayatını kurtarmıştır. Oyunculuk kariyerine başladıktan sonra modellik yapmayada başlamıştır. Oyunculuk hayatına başladıktan sonra daha önce sitemizde biyografisini paylaşdığımız kendisi gibi oyuncu olan Adam Brody ile aşk yaşamıştır.

Oyunculuk Kariyeri

Oyunculuk hakkında hiçbir bilgisi olmayan Rachel Bilson oyunculuk hayatına figüranlık yaparak başlamıştır. Sekreter olarak çalışdığı işyerinde çekilen dizide yine küçük bir sahnede sekreter olarak yer almıştır. Daha sonrasında dizinin yönetmeni Josh Schwartz tarafından farklı dizilerde de küçük rollerde oynatılmıştır. Oyunculuk deneyimi olmamasına rağmen gösterdiği üstün performansla yönetmenin dikattini çekmiştir ve bütün masrafı yönetmen Josh Schwartz tarafından karşılanmak üzere oyunculuk kursuna yazılmıştır. Oyunculuk eğitimi bittikden sonra yönetmenliği Josh Schwartz tarafından yapılan ve yüksek izleyici kitlesi olan The O C adlı dizide Summer Roberts adlı karakterle tüm dünya tarafından tanınan bir yıldız haline gelmiştir. The O C dizisinden sonra da dizi ve filmlerde oynamaya devam etmiştir.

Rachel Bilson oynadığı dizi ve filmler

1: 8 Simple Rules
2: Buffy the Vampire Slayer
3: Unbroken
4: The O.C.
5: That 70s Show
6: The Last Kiss
7: Chuck
5: New York, I Love You
6: Waiting for Forever
7: Hart of Dixie
8: How I Met Your Mother

Rachel Bilsonun oynamış olduğu bütün dizi ve filmler yukarıda belirtilmiştir. Ancak Rachel Bilsonun oynamış olduğu The O C onun için çok önemlidir. Çünkü The O C dizisiyle birlikte tüm dünya tarafından tanınan bir yıldız haline gelmiştir.

Rachel Bilson hayatı

Rachel Bilson

Eğer sizde Rachel Bilsonun hayatını değiştiren ve profosyonel olarak oyunculuk hayatına girdiği The O C izlemek istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca sitemizden bütün yabancı dizileri HD kalitesinde tek parça olarak izleyebilirsiniz …

On numara yabancı dizi izleme sitesi : www.dizi10.com

Not: Bu yazı Dizi10 adminleri tarafından yazılmıştır. Alıntı yaparken kaynak gösteriniz …

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında