Toplam 1340 Kategori - 11864 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Patrick Fabian Kimdir

Patrick Fabian Kimdir

Patrick Fabian; Başarılı ve yakışıklı oyuncu 7 Aralık 1964 yılında Amerika da beş kardeşli bir ailenin en küçüğü olarak dünyaya gelmiştir. Ailenin gruru olan Patrick Fabian aynı zamanda ailenin tek maddi kaynağıdır çünkü kardeşlerinden hiç biri maddi olarak iyi bir seviyeye gelememiştir fakat Patrick Fabian hepsine destek çıkarak onların hayatını şekillendirmesine yardımcı olmuştur.

Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa merak duyan başarılı oyuncu üniversite de oyunculuk eğitimi aldıktan sonra bir süre başka sektörlerde çalışmıştır. İlk oyunculuk deneyimini 1992 yılında yaşamıştır.

Gezmeyi ve yeni yerleri keşfetmeyi seven başarılı oyuncu Patrick Fabian boş zamanlarında farklı farklı ülkeleri ziyaret ediyor ve sevenleriyle buluşuyor.

2010 yılında evlenen başarılı bir sene kadar evli kaldıktan sonra eşinden 2011 yılında ayrılmıştır. Bunun en büyük sebebi ise alkoldür. Ayrıca başarılı oyuncu karısından boşandıktan sonra 2012 yılında alkol tedavisi görmüştür ve içkiyi tamamen hayatından çıkarmıştır.

Oyunculuk Hayatı

Patrick Fabian; Aktif olarak oyunculuk hayatına 1992 yılında Bodies of Evidence ve Silk Stalkings adlı dizilerde kısa bölümlerde görev yaparak başlamıştır. Daha sonrasında 1993 yılında yayınlanan For Love and Glory adlı diziyle tüm dünyada tanınan başarılı bir aktör haline gelmiştir.

Başarılı oyuncu Patrick Fabian şuanda oyunculuktan ziyade show programlarına katılıyor ve yaptığı güzel espirilerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Başarılı oyuncu ise son zamanlarda ise karşımıza Better Call Saul adlı dizide canlandırdığı Howard Hamlin rolüyle çıkmıştır.

Better Call Saul

2015 yılından yayınlanmaya başlayan dizide Avukat Saul Goodman ın avukatlığı bırakarak suç dünyasında yaşadıkları olaylar ele alınıyor.

Eğer sizde başrollerinde Patrick Fabian ın görev aldığı Better Call Saul dizisini merak ediyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sitemizden Better Call Saul izleyebilir, görüş ve dileklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Patrick Fabian hakkında

Patrick Fabian

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında