Toplam 1340 Kategori - 11844 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Mikhail Baryshnikov Kimdir

Mikhail Baryshnikov Kimdir

Mikhail Baryshnikov; 27 Ocak 1948 yılında Rusya da ticaretle uğraşan bir ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.  İlkokul ve lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversitede dış ticaret eğitimi alan başarılı oyuncu üniversite eğitimi sonlandıktan sonra babasıyla beraber çalışmaya başlamıştır. Sonrasında işleri gereği Amerikaya giden Mikhail Baryshnikov Amerikayı çok sevmiş ve buraya yerleşmeye karar vermiştir. Babasının Amerikadaki işlerini yerine getiren yani başka bir söyleyişle Amerika kolu olan başarılı oyuncu burada yaptığı başarılı işlerle babasının şirketinin dünya çapında olmasını sağlamıştır. Şirket düzenini oturtan başarılı oyuncu artık işlerden elini çekmiştir. Artık kendine daha çok zaman ayıran başarılı oyuncu dans ve baleye merak salmıştır. Dans ve bale eğitimi almaya başlayan oyuncuya Sex and the city dizisinin son sezonun da oynamak üzere bir telif gelmiş ve  gelen bu teklifi kabul ederek oyunculuk hayatına giriş yapmıştır. Şuanda hem Amerikan hem de Rus vatandaşı olan Mikhail Baryshnikov; New York – Amerika da yaşamaktadır ve boş zamanlarını dans ederek geçirmektedir.

Sex and the City

1998 yılında yayınlanmaya başlayan dizi tam tamına 6 sezon sürmüş ve azınsanmıyacak kadar izleyici kitlesine ulaşmıştır. Özellikle gençlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği Sex and the City dizisinde erotik sahneler oldukça sık kullanılmıştır. 4 arkadaşın hikayesini anlatan dizide 4 arkadaşın erkekler için düşünceleri birbirinden tam anlamıyla farklı. Çünkü biri aşk için yaşarken yani aşkın olduğuna inanırken, diğeri tam tezat olan aşka inanmayan, biri sex için değişilmez olarak nitelendirirken diğeri için ise olmasada olur mantığı hakimdir. 4 kız arkadaş ve 4 farklı karakteri anlatan bu muhteşem dizi sitemizde mevcut olup hd kalitesinde Sex and the City izleyebilirsiniz …

Eğer sizde başarılı oyuncu Mikhail Baryshnikov un son sezonunda ( 6.Sezon) görev yaptığı Sex and the City dizinin tüm sezon bölümlerini izlemek istiyorsanız sitemizi ziyaret ediniz . . .

Mikhail Baryshnikov hakkında

Mikhail Baryshnikov

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında