Toplam 1340 Kategori - 11850 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Meaghan Rath Kimdir

Meaghan Rath Kimdir

Meaghan Rath; 18 Temmuz 1986 yılında Kanada da dünyaya gelmiştir. Öğretmen bir babayla ev hanımı bir annenin tek çocuğudur. İlkokul ve lise yıllarında aklında hiçmi hiç oyunculuk olmayan Meaghan Rath nın oyunculuk sevgisi üniversitede başlamıştır. Babasının önerisiyle College Dawson üniversitesine gitmiş ve burada sinema – iletişim bölümünden mezun olmuştur. Okulunu bitirdikten sonra 2004 yılına kadar herhangi bir dizi ve filmde rol almamıştır. Bu süre içerisinde babasının öğretmenlik yaptığı üniversitenin tiyatro kulübünün yaptığı oyunlarda oynamıştır. Yaşının ilerlediğinin farkında olan Meaghan Rath artık birşeyler yapması gerektiğini düşünür ve yakın zamanda yapılan tüm seminerlere katılır. Katıldığı bir seminerde yönetmenin katılımcılara yönelik yaptığı yarışmada kendisini göstermeyi başaran Meaghan Rath daha sonra yönetmenliğini aynı yapımcımının yaptığı ve 2004 yılında yayılnan Fries with That ? adlı diziyle profosyonel oyunculuk hayatına başlamıştır. Bu dizide kısa süreli boy gösteren genç oyuncu 15/Love adlı dizide canlandırdığı Adena Stiles kararkteriyle bir anda ünlü bir oyuncu haline gelmiştir. Genç yaşına rağmen birçok kaliteli dizilerde oynamıştır.

Oynadığı Diziler

1: Fries with That ?
2: 15/Love
3: Heartland
4: Aaron Stone
5: Assistants
6: 18 to Life
7: Being Human

Meaghan Rath kimdir

Meaghan Rath

Genç oyuncu Meaghan Rath ın oynamış olduğu tüm diziler yukarıda belirtlilmiştir. Ancak güzel oyuncunun son olarak oynamış olduğu Being Human adlı dizi tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştır. Being Human adlı dizide Sally Malik adlı karakteri canlandırmaktadır. Being Human adlı dizi tüm dünyada hatta ülkemizde birçok diziseverler tarafından takip edilmektedir. Dolayısıyla genç oyunun ülkemizde ve tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi vardır.

Eğer sizde genç yaşına rağmen başarılı dizilerde boy gösteren güzel oyuncu Meaghan Rath ın oynamış olduğu en başarılı dizi olarak gösterilen ve kendisini tüm dünya tarafından tanınmasına vesile olan Being Human dizisini izlemek istiyorsanız sitemizi takip edebilir ve hd kalitesinde Being Human izleyebilirsiniz …

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında