Toplam 1340 Kategori - 11864 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Matthew Gray Gubler Kimdir

Matthew Gray Gubler Kimdir

Matthew Gray Gubler, 9 Mart 1980 yılında Las Vegas – Amerika da dünyaya gelmiştir. Soylu bir aileye sahip oyuncunun babası milletvekili annesi ise eski bir cumhuriyetçi devlet başkanıdır aynı zamanda bu görevi yapan ilk kadındır. Dedesi Ticaret Odası başkanı olan oyuncunun ablasıda ünlü bir moda tasarımcısıdır. Oyunculuğa lise yıllarında ilgi duymaya başlayan Matthew Gray Gubler New York Sanat Üniversitesinde okumuştur ve sonrasında dizi ve filmlerde görev almaya başlamıştır. Oyunculuğa başladığı ilk yıllarda biraz sıkıntı çeksede daha sonrasında rahata kavuşmuştur. Şuanda ailesiyle birlikte New York ta yaşayan başarılı oyuncu boş zamanlarını kız arkadaşıyla veya ablasıyla geçiriyor. Oyuncluk yanı sıra seslendirmecilik ve modellik yapmaktadır.

Oyunculuk Hayatı

Oyunculuk hayatına 2004 yılında yayınlanmaya başlayan Steve Zissou ile Suda Yaşam adlı filmle giriş yapan Matthew Gray Gubler irili ufaklı birçok yapımda yer almıştır. Ancak özellik 2005 yılında yayınlanan Criminal Minds adlı diziyle tüm dünya tarafından tanınan bir star haline gelmiştir.

Criminal Minds

Criminal Minds dizisinde Dr. Spencer Reid karakterini canlardırmıştır. Dizinin konusunda suçlu ve onları yakalama çabaları ele alınmıştır. Suçluları yakalamak üzere bir ekip kurulur ve kurulan bu ekip ile bütün suçlular en kısa içerisinde yakalanır. Bu uzman ekibin izlediği en iyi yöntem ise aslında çok basittir; suçluyu onun gibi düşünerek yakalamak. Bunu uygulayarak birçok suçluyu yakalayan bu ekip acaba karşısına çıkan yeni engelleride eskisi kadar rahat geçebilecek mi ?

Aradığınz herşeyi tek dizide bulmak istiyorsanız başarılı oyuncu Matthew Gray Gubler in de yer aldığı Criminal Minds dizisi tam size göre. Eğer bizim tavsiyelerimize güvenip kaliteli bir dizi seyretmek istiyorsanız mutlaka Criminal Minds izlemeniz gerekmektedir. Criminal Minds dizisi sitemizde mevcut olup bütün sezon bölümlerini bulabilirsiniz …

Matthew Gray Gubler Hakkında

Matthew Gray Gubler

(2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan Yorumlar

avatar
AMANDA tahorn - 24 Ocak 2016 - 22:38

Ben Criminal Minds un joç bir bölümünü kaçırmam çünkü o film beni anlatıyor tam beni ben o filmi izlerken eyleniyorum

avatar
AMANDA tahorn - 25 Ocak 2016 - 22:49

Dediğim gibi ben bu filme bayılıyorum ama orada sevdiğim 2 karakter var THOMAS GIBSON ile METTHEW GRAY GUBLER bir tane daha vardı ama o filmden ayrılınca olmadı.

avatar
Sepya09 - 26 Ağustos 2016 - 00:27

Matthew Gray Gubler…
Sadece onun için bile izlenir bu dizi:)
Diziden ayrılanda sanırım paget brewsterSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında