Toplam 1340 Kategori - 11866 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Matthew Bomer Kimdir

Matthew Bomer Kimdir

Genel

Matthew Bomer; 11 Ekim 1977 yılında Amerikada dünyaya gelmiştir. Babası profosyonel bir amerikan futbolu oyuncusudur, annesi ise ev hanımıdır. Kendisinden küçük olan Neil ve Megan isimli 2 tane kardeşi vardır. Gençlik yıllarında kardeşleriyle pek anlaşamayan Matthew Bomer şuan için kardeşlerinin kendisi için hayatının vazgeçilmezleri olarak tanımlıyor. Yıldız oyuncu boş zamanlarını kitap okuyarak, gezerek ve televizyon izleyek değerlendiriyor. Evli olmamasına rağmen kendisi gibi oyuncu olan Simon Halls ile beraber yaşamakta ve 3 tane erkek çocukları bulunmaktadır fakat bu çocuklar doğal yollarla değilde taşıyıcı anne yardımıyla dünyaya gelmiştir. Şuanda Amerikanın büyük şehirlerinden biri olan New York ta yaşamaktadırlar.

Eğitim

Matthew Bomer; Kendi mahallelerinde bulunan ilk okulu bitirdikden sonra yine kendi mahallelerinde bulunan Klein Lisesine başlamıştır. Klein Lisesindeki eğitimi tamamladıktan sonra Amerikanın hatta dünyanın en kaliteli üniversitelerinden biri olarak gösterilen Carnegie Mellon Üniversitesinin güzel sanatlar fakültesi Sinema – Televizyon bölümüne girmeyi başarmış ve buradan 2001 yılında dereceyle mezun olmuştur.

Oyunculuk

Oyunculukla tanışması ilk olarak liseye giderken olmuştur. Klein Lisesinde isteğe bağlı olarak öğrencilere verilen tiyatro eğitimine katılmış ve dönem sonunda küçük bir tiyatroda yer almıştır. Oyunculuğu burada sevmeye başlayan Matthew Bomer üniversitede oyunculuk eğitimi almaya karar verdi ve üniversitedeki eğitimini tamamladıktan sonra aktif olarak dizi ve filmlerde rol almaya başladı. İlk olarak All My Children dizisinde kısa bir rol alarak profosyonel oyunculuk hayatına başlamıştır. Daha sonrasında bir çok dizi ve filmde başrol oyuncusu olarak görev yapmıştır.

Diziler

1: Guiding Light
2: North Shore
3: Tru Calling
4: Traveler
5: Chuck
6: White Collar
7: Glee
8: Yeni Normal
9: Normal Kalp

Filmler

1: Uçuş Planı
2: Teksas Katliamı: Başlangıç
3: Zamana Karşı
4: Magic Mike
5: Uzay İstasyonu 76
6: Kış Masalı

Matthew Bomer  hayatı

Matthew Bomer

Yukarıda Matthew Bomer in oynamış olduğu dizi ve filmeri sizler için yıl sıralamasına göre düzenlenmiştir. Yukarıda verilen dizilerden özellikle Glee ve White Collar dizisi Matthew Bomer çok önemlidir. Çünkü bu iki dizi tüm dünyada yüksek oranda seyirci kitlesine sahip olan dizilerdendir ve bu diziler sayesinde Matthew Bomer tüm dünya tarafından tanılan bir aktör haline gelmiştir.

Eğer sizde Matthew Bomerin oynamış olduğu en iyi dizilerden olan Glee ve White Collar dizisini izlemek istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. Sitemizdeki arama kutucuğuna Glee izle veya White Collar izle yazarak bu dizilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizden yayında olan veya olmayan bütün yabancı dizileri kesintisiz olarak hd kalitesinde izleyebilirsiniz …

On numara yabancı dizi izleme sitesi : www.dizi10.com

Not: Bu yazı Dizi10 adminleri tarafından yazılmıştır. Alıntı yaparken kaynak gösteriniz …

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında