Toplam 1340 Kategori - 11850 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Lena Headey Kimdir

Lena Headey Kimdir

Lena Headey, 3 Ekim 1973 yılında İngiltere ye bağlı bir ada olan Bermuda Adalarında doğmuştur. Çocukluk yıllarında çok süslü olan Lena Headey kuaför olmak istemesine rağmen ailesinin eğitim hayatını ve geleceğini düşünerek bu mesleğin kendisi için uygun olmadığını ve iyi bir eğitim alıp geleceğini garanti almasını söylemesi üzerine bu sevdadan vazgeçmek zorunda kalmıştır. Ancak tüm bunlara rağmen eğitim hayatında istediği başarıyı elde edememiş çok istemesine rağmen üniversite hayatını yaşayamamıştır. En son Rose School of Acting Lisesinden mezun olmuştur. Eğitim hayatında başarılı olamadıktan sonra geleceği hakkında düşünmeye başlayan güzel oyuncu öncelikle babasının yanında yönetmen yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır. Bir süre babasıyla çalışdıktan sonra sıkılan Lena Headey, oyunculuğa merak salmış ve oyunculuk kursları almaya başlamıştır. Kursu başarıyla tamamlayan güzel oyuncu Lena Headey ilk olarak babasının yardımıyla ilçede bulunan tiyatro salonunda tiyatro oyuncusu olarak görev almaya başlamış ve burada kendisi geliştirmiştir. Bundan sonra geleceğini şekillendirmek adına bir şeyler yapması gerektiğini düşünen güzel oyuncu bir seminerde karşılaştığı Stephen Gyllenhaal ile tanışma fırsatı bulur. Stephen Gyllenhaal, Lena Headeyin oyunculuk eğitimi aldığını öğrenmesi üzerine onu bir takım testlerden geçirir fakat bunlardan güzel oyuncu Lena Headeyin haberi olmaz. Kendine göre değerlendirmeleri yaptıktan sonra yönetmenliğini yapacağı Waterland adlı sinema filminde oynaması için Lena Headeye teklifte bulunur ve Lena Headey teklifi kabul ederek profosyonel olarak oyunculuk dünyasına girer. Waterland dizisiyle tanınan bir oyuncu haline gelen Lena Headey daha sonrasında birçoğu televizyon dizisi olmak üzere birçok yapımda rol alır.

Oynadığı Dizi ve Filmler

1: The Purge
2: Dredd
3: The Purge
4: 300: Rise of an Empire
5: Game Of Thrones

Lena Headey bilgi

Lena Headey

Yukarıda örnek olarak verdiğimiz dizi ve filmler özellikle Lena Headeyin son zamanlarda yer aldığı yapımlardır. Ancak yukarıda örnek olarak verilen yapımlardan Game Of Thrones dizisi onun için hayatının dönüm noktası olmuştur. Game Of Thrones dizisi tüm dünyada milyonlar tarafından takip edilen ve şuanda yapımına en fazla maliyet harcanan dizilerden bir tanesidir. Dolayısıyla burada gösterdiği performansı milyonlarca insan izlemiş ve güzel oyuncunun performansından memnun kalmıştır.

Eğer sizde Lena Headeyin adını duyurmuş olduğu ve tüm dünyada büyük bir ilgiyle izlenen son yılların en iyi televizyon dizisi olarak gösterilen Game Of Thrones izlemek istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz …

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında