Toplam 1339 Kategori - 11837 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Laurie Holden Kimdir

Laurie Holden Kimdir

Laurie Holden; 17 Aralık 1969 Amerika doğumludur. Babası Larry Holden annesi ise Adrienne Ellis dir. Annesi ve babasıda dünyaca ünlü oyunculardandır. Zaten ilk oyunculuk hevesi annesi ve babasına özenerek olmuştur. California Üniversitesi oyunculuk mezunu olan Laurie Holden oyunculuk hayatına girdikten kısa bir süre sonra tanınan bir oyuncu haline gelmiştir. Çok iyimser bir yapıya sahip olmasının bunda çok büyük etkisi olmuştur. Tanınan bir yıldız haline geldikten sonra kendi benliğini kaybetmeyen Laurie Holden hayranlarıyla içli dışlı olmaya devam etmiştir. 1990 yılında Remat Şatka ilen evlenen Laurie Holden 10 gün sonra ( balayından sonra) şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrılmıştır. Şuanda Los Angeles – California da yaşayan güzel oyuncu boş zamanlarını kitap okuyarak ve tenis oynayarak geçiriyor.

Oyunculuk Hayatı

İlk olarak 1980 yılında yayınlanan The Martians Chronicles dizisiyle oyunculuk hayatına giriş yapan Laurie Holden birçok dizi ve filmde görev almıştır. Genellikle filmlerde yer alan ünlü oyuncu 2001 yılında yayınlanan The Majestic adlı filmle tanınan bir yıldız oyuncu haline gelmiştir. Kariyerinin en önemli yılları 2010 ile 2013 yılları arasında yayınlanan The Walking Dead dizisiyle olmuştur.

The Walking Dead

Aynı adlı çizgi romandan uyarlanan dizinin tüm dünyada büyük bir izleyici kitlesi vardır. The Walking Dead dizisi birçok ödül almıştır ancak bunlardan en önemlisi en iyi televizyon dizisi dalında aldığı Altın Küre ödülüdür. Şuanda toplam 5 sezon yayınlanan The Walking Dead dizisinin 6.Sezon bölümleri beklenmektedir ve tahminen Ekim ayında yayınlanmaya başlanacaktır.

Yayınlandığı andan itibaren izlenme rekorları kıran The Walking Dead dizisi sitemizde mevcuttur. Eğer sizde başarılı oyuncu Laurie Holden ında onamış olduğu The Walking Dead izlemek istiyorsanız sitemizi takip edebilir yayınlanan tüm bölümlerine hızlıca erişebilirsiniz …

Laurie Holden Hakkında

Laurie Holden

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında