Toplam 1339 Kategori - 11837 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Katie Stevens Kimdir

Katie Stevens Kimdir

Katie Stevens; 8 Aralık 1992 yılında Amerikanın en gözde şehirlerinden olan New York un küçük bir kasabasında doğmuştur. Babası bilgisayar mühendisi annesi ise sekreterdir. Ailenin tek çocuğu olması sebebiyle biraz şımarık olarak büyümüştür. ilkokul dahil olmak üzere bütün eğitim hayatını özel okullarda sürdürmüştür. Özel okulların sağlamış olduğu imkanlar doğrultusunda birçok tiyatro gösteriminde görev almıştır. Daha sonrasında lisedede tiyatroyla uğraşmaya devam eden Katie Stevens Moskova Üniversitesinde oyunculuk bölümünü kazanmış ve okulu dereceyle bitirmiştir. Üniversite eğitiminden sonra direk olarak oyunculuğa yönelmek istemesine rağmen herşey istediği gibi gitmemiş ve profosyonel olarak oyunculuğa girmesi biraz zaman almıştır ancak 2013 yılından sonra özellikle gençlik dizilerinin artması sebebiyle yaşının küçük olması sebebiyle yan rollerde oynamış ve daha sonrasında başrol oyamaya başlamıştır. Oyuncu olduktan sonra ilk sevgilisi olan Yare Nicol la tartışmalı bir şekilde ayrılmıştır. Ayrılmasına sebep olarak Yare nin çok hırçın ve çok kıskanç bir yapıya sahip olmasını göstermiştir. Şuanda Los Angeles da yaşamaktadır.

Oyunculuk Kariyeri

Oyunculuk kariyerine Faking It dizisiyle başlamıştır. Dizi tüm dünyada ve ülkemizde yoğun izleyici kitlesine sahiptir. Güzel oyuncu Katie Stevens oynamış olduğu Faking It adlı diziyle dünya çapında tanınan bir yıldız haline gelmiştir. Faking It dizisinde drama konuları ele alınmıştır.

Genç yaşına rağmen kaliteli bir dizi olan Faking It dizisinde yer alan ve tanınan güzel oyuncunun oynamış olduğu bu dizi sitemizde mevcuttur. Eğer sizde Faking It izlemek istiyorsanız sitemizi takip edebilir ve kalitenin farkını bizimle yaşayabilirsiniz …

Katie Stevens bilgi

Katie Stevens

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında