Toplam 1340 Kategori - 11864 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Katie Cassidy Kimdir

Katie Cassidy Kimdir

Katie Cassidy, 25 Kasım 1986 yılında Amerikanın Los Angeles eyaletinde doğmuştur. İlkokul ve lise eğitimin ardından okul hayatını maddi nedenlerden dolayı bırakmıştır. Babasının rahatsızlanmasının ardından annesinin tek maaşıyla geçinemeyen güzel oyuncunun ailesinin tüm yükü Katie Cassidy nin üzerine binmiştir. Bu nedenle lise eğitimi bittikden sonra birçok çeşitli işlerde çalışmıştır. Farklı farklı işler yaptıkdan sonra son olarak ünlülerin takıldığı bir barda çalışmaya başlamıştır. Barda çalışmaya başlayalı 1.5 yıl olmuşken dizi ve film yönetmeni olan Kuraf Lesküy nün güzel oyuncuya aşık olmasıyla Katie Cassidy nin hayatı tam anlamıyla değişmiştir. Aynı şekilde oda Kuraf a aşık olmuştur. Ünlü yönetmenle aşk yaşarken Kuraf Lesküy nin isteği üzerine oyunculuk eğitimi almış ve ünlü yönetmenin yapımcılığını yaptığı sinema filminde ufak bi rolde görev almıştır. Aldığı görevi başarıyla yerine getirmiş ve hayatının geri kalan kısmını oyunculuk yaparak devam ettirmeye karar vermiştir.

Oyunculuk Hayatı

Sevgilisinin ona olan desteğiyle ilk sinema filminde başarılı bir performans gösteren Katie Cassidy, daha sonrasında Supernatural dizisinde Ruby ve Gossip Girl dizisinde canlandırdığı Juliet Sharp karakteriyle tanınan bir yıldız haline gelmiştir. Ancak özellikle 2012 yılında yayınlanmaya başlayan ve halen devam etmekte olan Arrow adlı televizyon dizisiyle kariyerinin en üst noktasına ulaşmıştır. Çünkü Arrow dizisi tüm dünyada büyük ilgiyle takip edilen diziler arasında yer almaktadır. Durum böyle olunca dizi başrol oyuncuları hep ön planda tutuluyor ve bunlardan biride güzel oyuncu Katie Cassidy. Güzel oyuncu Arrow dizisi öncesinde yukarıda belirtilmeyen birçok dizi ve filmde görev almıştır.

Rol Aldığı Yapımlar

Filmler

1: Monte Carlo
2: Kill for Me
3: The Scribbler

Diziler

1: New Girl
2: Georgetown
3: Arrow

Yukarıda belirtilen dizi ve filmler güzel oyuncunun 2011 yılından bu yana oynamış olduğu yapımlardır. Ancak yukarıda belirtilen dizilerden Arrow adlı televizyon dizisi halen devam etmekte olup büyük bir ilgiyle izlenmektedir. Güzel oyuncu Katie Cassidy Arrow adlı dizide Laurel Lance adlı karakteri canlandırmaktadır.

Eğer sizde güzel oyuncunun son olarak oynadığı ve halen devam etmekte olan tüm dünyada büyük bir ilgiyle izlenen Arrow dizisini izlemek istiyorsanız sitemize gelerek Arrow izleyebilirsiniz.

Katie Cassidy Kimdir

Katie Cassidy

(2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında