Toplam 1340 Kategori - 11864 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Katee Sackhoff Kimdir

Katee Sackhoff Kimdir

Katee Sackhoff; 8 Nisan 1980 yılında Amerikada dünyaya gelmiştir. Annesi ise ile babası gıda sektöründe çalışırken tanışmışlardır. Babası şirket yöneticisi iken anneside aynı şirkette sekretermiş. Katee Sackhoff bir tane Erick adında kardeşi vardır. Çocuk yaşlardan itibaren babasının sporla içli dışlı olmasından dolayı sporu seven bir ailede hayatını sürdüren güzel oyuncu yüzme kurslarına giderek yüzme eğitimi alır ve gelecekteki hayali ise milli yüzücü olmaktır. Lise yıllarında artık yarışmalara hazırlanmaya başlamışken geçirmiş olduğu talihsiz kaza sonucunda genç yaşta bel fıtığına yakalanır ve doktorunun önerisiyle yüzmeyi bırakır. Bir süre bu duruma çok üzülmesine karşın ailesinin desteğiyle bu durumun üstesinden gelir ve başka branşlara yönelir. Lise eğitimini sürdürürken artık son senesinde okulun yıl sonu gösterimi için tiyatro oyunu düzenlenmesine karar verilir. Tiyatroda yer alması için oyuncu aranırken Katee Sackhoff bunu öğrenir ve bu rolde oynamak için başvuruda bulunur. Hocalarının yaptıkları değerlendirmeler sonucunda Katee Sackhoff tiyatro oyununda oynamak üzere kabul edilir ve oyunculuk serüveninin ilk deneyimi böylece başlamış olur. Daha sonra oyunculuğa ilgi duymaya başlayan Katee Sackhoff bu yolda kendini geliştirmeye karar verir ve bir takım oyunculuk eğitimi alır. Oyunculuk hayatında aktif olarak görev almaya başladıktan sonra troid kanserine yakalanır ve düzenli olarak kontrole gitmek zorunda kalır. Hobileri arasında her ne kadar yasak olsada yüzmek, kitap okumak ve müzik dinlemek yer almaktadır. Şuanda güzel oyuncu Katee Sackhoff; Kaliforniyada tek başına yaşamaktadır.

Oyunculuk Serüveni

İlk olarak Lifetime filminde profosyonel olarak boy gösteren Katee Sackhoff daha sonrasında yayınlanan Battlestar Galactica dizisinde gösterdiği performansla dünya tarafından tanınan bir yıldız haline gelmiştir. İlk profosyonel oyunculuk deneyimi olan Lifetime filminden sonra birçok dizi ve filmde aktif olarak görev almıştır.

Katee Sackhoff Kimdir

Katee Sackhoff

Son oynadığı Dizi ve Filmler

1: Futurama
2: The Super Hero Squad Show
3: CSI: Crime Scene Investigation
4: Battlestar Galactica
5: 24
6: Sexy Evil Genius
7: Robot Chicken

Yukarıda örnek olarak vermiş olduğumuz dizi ve filmler özellikle güzel oyuncu Katee Sackhoff un sonra olarak yer aldığı kaliteli yapımlardır. Ancak özellikle yukarıda belirtilen iki dizi tüm dünyada ilgiyle izlenmiştir. Bu diziler Battlestar Galactica ve 24 dizileridir. Bizde sizlere Battlestar Galactica ve 24 dizilerini HD kalitesinde izleme fırsatı sunuyoruz. Eğer sizde Battlestar Galactica izlemek veye 24 izlemek istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında