Toplam 1340 Kategori - 11864 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Josh Brener Kimdir

Josh Brener Kimdir

Josh Brener, 1 Ekim 1984 yılında Amerikanın eğlence merkezlerinden biri olan Houston -Teksas da dünyaya gelmiştir. Çok pozitif yönlü bir yapıya sahip olan Josh Brener çocuk yaşlarda ailenin neşe kaynağı olmuştur. Bu yeteneğinin farkında olan Josh Brener küçük yaşlarda oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Annesi ev hanımı olan oyuncunun babası ise maden işçisidir. Harvard Üniversitesinde oyunculuk eğitimi alan ünlü oyuncu 2007 yılında buradan mezun olmuştur. Yahudi bir aile çocuğu olan ünlü oyuncu boş zamanlarını Amerikan Futbolu oynayarak ve müzik dinleyerek geçiriyor. Şuanda halen gençlik yıllarının geçtiği Teksas ta yaşamaktadır ancak tek fark bu sefer daha kaliteli ve daha güzel bir yerleşim merkezinde yaşıyor.

Oyunculuk Hayatı

Genç yaşına rağmen azımsanmıyacak kadar dizi ve filmde oynayan Josh Brener oyunculuk hayatına 2009 yılında yayınlanmaya başlayan The Condom Killer adlı sinema filmiyle başlamıştır. Bu filmle artık yavaş yavaş tanınmaya başlayan Josh Brener, 2012 yılında yayınlanmaya başlayan House of Lies adlı gençlik filmiyle popüler bir oyuncu haline gelmiştir. Şuanda 2014 yılında yayınlanmaya başlayan Silicon Valley adlı dizide görev alıyor.

Silicon Valley

Dizi 2014 yılında yayınlanmaya başlamış ve halen devam etmektedir. Dizide Big Head karakterini canlandıran Josh Brener in Silicon Valley adlı diziyle büyük bir hayran kitlesi oluşmuştur. Dizide 5 arkadaşın insanların teknolojiyle nasıl bağ kurduğu anlatılmak isteniyor.

Genellikle gençlik dizilerinde görev alan başarılı oyuncu Josh Brener in son olarak yer aldığı Silicon Valley dizisini takip etmek istiyorsanız sitemiz sık sık ziyaret ediniz. Sitemizden hd kalitesinde Silicon Valley izleyebilirsiniz.

Josh Brener Kimdir

Josh Brener

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında