Toplam 1340 Kategori - 11850 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Jorge Garcia Kimdir

Jorge Garcia Kimdir

Jorge Garcia, 28 Nisan 1973 yılında Amerikada doğmuştur. Aslen Kübalıdır. Gençlik yıllarında futbolcu istemesine rağmen kilo problemleri yüzünden bundan üzülerek de olsa vazgeçmek zorunda kalmıştır. Çünkü ünlü oyuncuya 12 yaşında obezite tanısı konulmuş ve futbol hayalleri bir anda yıkılmıştır. Uzun süre bunun etkisinden kurtulamayan Jorge Garcia bir takım psikolojik destek almış ve eski yaşantısına geri dönmüştür. Eski yaşantısına geri dönen ünlü oyuncu okulda yaptığı espirilerle bütün arkadaşlarını güldürmeyi başarıyor ve komedi yeteneğini gözler önüne seriyordu. Bu yeteneğinin farkına kendisi de varınca bir anda futbolu tamamen unutup komedi sektörüne yönelmiştir. Kaliforniya Üniversitesinde halkla ilişkiler eğitimi almış ve çocuklara yönelik eğlence merkezinde çalışmaya başlamıştır. Bir süre burada çalışdıktan sonra birkaç oyuncu ajanslarına kayıt olmuş ve figüran olarak oyunculuk yapmaya başlamıştır. Setlerde gösterdiği performans ve insanların güldürme yeteneği yönetmenlerin dikkatini çekmiş dizi ve filmlerde oynamaya başlamıştır. Şuanda oyunculuk ve komedi sektöründe çalışan Jorge Garcia New York ta yaşamaktadır.

Oyunculuk Kariyeri

İnsanları güldürebilme yeteneğiyle yönetmenlerin dikkatini çekmesiyle ufak ufak dizi ve filmlerde yer almaya başlayan Jorge Garcia nın ilk başrolü Becker adlı dizide olmuştur. Becker dizisinde Hector Lopez karakterini canlandıran Jorge Garcia çok sevilmiş sonrasında dizilerde aktif olarak başrol oyuncusu olarak yer almaya başlamıştır. Becker adlı dizide gösterdiği performansla o zamanlarda başlamak üzere olan Lost dizisi yönetmenlerinin dikattini çeken Jorge Garcia 2004 – 2010 yılları arasında yayınlanan en çok izlenen yabancı dizilerden bir tanesi olan Lost dizisinde görev almıştır. Lost dizisinde Hugo “Hurley” Reyes karakterini canlandırmış ve çok sevilmiştir. Lost dizisi devam ederken aynı zamanda birçok sinema filminde yer almış adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır.

Yer Aldığı Dizi ve Filmler

1: Ravens Ridge
2: Tomorrow by Midnight
3: King of the Open Mics
4: Spin City
5: The Slow and the Cautious
6: Columbo: Columbo Likes the Nightlife
7: Becker
8: Tales from the Crapper
9: Curb Your Enthusiasm
10: Happily Ever After
11: Our Time Is Up
12: The Good Humor Man
13: Little Athens
14: Deck the Halls
15: Sweetzer
16: How I Met Your Mother
17: Lost
18: Alcatraz

Yukarıda ünlü oyuncu Jorge Garcia nın oynamış olduğu tüm dizi ve filmler tarih sırasına göre verilmiştir. Ancak yukarıdaki verilenden Lost dizisi diğerlerine göre tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştır. Tüm dünya da izleyicisi olan Lost dizisi bitmiş olmasına rağmen halen televizyon ve internet aracılığıyla takip edilmektedir.

Eğer sizde tüm dünyada yüksek izleyici kitlesine sahip hemde Jorge Garcia nın oynamış olduğu Lost dizisini izlemek istiyorsanız sitemizi takip etmelisiniz. Sitemizde Lost dizisi mevcut olup hd kalitesinde Lost izleyebilirsiniz …

Jorge Garcia Hayatı

Jorge Garcia

(2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında