Toplam 1340 Kategori - 11850 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Jessalyn Gilsig Kimdir

Jessalyn Gilsig Kimdir

Jessalyn Gilsig; 30 Kasım 1971 yılında Kanada nın ikinci en büyük şehri olan Montreal da dünyaya gelmiştir. Çocukluktan itibaren oyunculukla ilgili olan Jessalyn Gilsig ilk olarak on iki yaşında okulda tiyatro oyunlarında görev almasyla başlamıştır. Lise öğrenimini oyunculuk üzerine eğitim veren Trafalgar Okulunda tamamlamıştır. Burada oyunculuğun temel ilkelerini öğrendikten sonra dünyanın en prestijli üniversitelerinden olan Harvard Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Daha sonrasında 1993 yılında İngiliz Edebiyat Bilimleri Bölümünü bitirmiş ve buradan mezun olmuştur. 2005 yılında film yapımcısı olan Salomonla evlenmiştir. Her ikisininde yahudi olması nedeniyle düğünleri yahudi gelenek ve göreneklerini göre yapılmıştır. Ancak 2009 yılında karşılıklı olarak anlaşarak boşanmışlardır. Jessalyn Gilsig in 26 Eylül 2006 yılında dünyaya gelen Penelope adında bir kız çocugu vardır. Şuanda kızı Penelope ile birlikte Hollywood ta yaşamaktadır.

Oyunculuk Hayatı

Üniversite eğitimi tamamladıktan sonra oyunculuk sektörüne hızlıca giriş yapan Jessalyn Gilsig; ilk olarak dizilerde seslendirme yapmıştır. Böyle birkaç yıl devam ettikten sonra ayrılıp boşandığı film yönetmeni Salomonla tanışmıştır. Film yönetmesi olması sebebiyle Jessalyn Gilsig i birakaç yan rolde oynamıştır ve tanınmasını sağlamıştır. Tanınan bir oyuncu haline geldikten sonra Boston Public adlı televizyon dizisinde başrol oynamış ve artık tüm dünya tarafından tanınan popüler bir kadın haline gelmiştir. Popüler bir oyuncu olduktan sonra birçok teklif gelmiş ancak hiçbirinde uzun süreli oynamamıştır. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise Jessalyn Gilsig in biraz sıkılgan bir yapıya sahip olmasıdır. Jessalyn Gilsig sıkılgan bir kişiliğe sahip olmasından ötürü setlerde kendine hakim olamayıp mesai arkadaşlarıyla sürekli kavga eder ve dizilerden hep erken ayrılmak zorunda kalmıştır. Ancak tüm bunlara rağmen hep gündemde kalmış ve halen tüm dünya tarafından takip edilen dizi ve filmlerde boy göstermeye devam etmektedir.

Oynadığı Dizi ve Filmler

Filmler

1: Destination: Infestation
2: Backyards & Bullets
3: Angels and Ornaments

Diziler

1: Vikings
2: The Good Wife
3: Harry’s Law

Jessalyn Gilsig kimdir

Jessalyn Gilsig hayatı

Yukarıda belirtilen dizi ve filmler özellikle Jessalyn Gilsig in aktif olarak oynadığı ve ençok izlenen dizi ve filmleridir. Ancak son olarak rol aldığı ve halen devam etmekte Vikings adlı dizi güzel oyuncunun hayatını tam anlamıyla değiştirmiştir. Çünkü birçok dizi ve filmde oynamasına rağmen uzun vadeli herhangi bir yapımda oynayamayan Jessalyn Gilsig Vikings adlı diziyle aktif olarak en uzun süre rol aldığı dizidir.

Eğer sizde güzel oyuncu Jessalyn Gilsig in oynamış olduğu en uzun vadeli dizilerden biri olan Vikings izlemek istiyorsanız sitemizi takip edebilir hd kalitesinde dizi izlemenin ayrıcalığını bizimle yaşayabilirsiniz …

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında