Toplam 1340 Kategori - 11864 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Janet Montgomery Kimdir

Janet Montgomery Kimdir

Janet Montgomery; 29 Ekim 1985 yılında İngiltere de dünyaya gelmiştir. Yüzlerce büyük projede yer almış başarılı bir oyuncudur. Çocukluk yaşlarda dans la ilgili olan başarılı oyuncu üniversitede dansçılık eğitimi almıştır. Oyunculukla tanışması üniversiteyi bitirdikten sonra dans eğitmeni olarak görev yaptığı işyerinde çekilen bir filmde kısa bir rolde görev almasıyla başlamıştır. Filmde kısa bir rol almış fakat Janet Montgomery çok etkilenmiştir ve dans eğitmeni olarak çalışdığı sırada ayrıyetten oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Bir süre hem oyunculuk eğitimi alan hemde dans eğitmenli olarak çalışan Janet Montgomery sonrasında aktif olarak dizilerde görev yapmaya başladıktan sonra dans eğitmenliğini bırakmıştır. Çok büyük hayran kitlesine sahip olan Janet Montgomery, düzgün fiziği ve eşsiz güzelliğiyle göz dolduruyor. Hayranlarının büyük çoğunluğu erkeklerden oluşan başarılı oyuncu şuanda Paris te yaşamaktadır. Boş zamanlarında eski mesleği olan dansla uğraşarak geçiren başarılı oyuncu ileri zamanlarda tekrardan bu mesleği yapmak istediğini her fırsatta belirtiyor.

Oyunculuk Hayatı

Oyunculuk hayatına Dis – Connected adlı filmle birlikte giriş yapan başarılı oyuncu yüzlerce film ve dizide görev yapmıştır. Bunlardan en önemlisi 2014 yılında yayınlanmaya başlayan Salem dizisidir. Eğer isterseniz bu diziden sizlere bahsedelim.

Salem

2014 yılında yayınlanmaya başlayan dizi ilk sezonunda iyi bir izleyici kitlesine ulaşmış dolayısıyla 2. sezon çekimleride başlamıştır. İMDB puanı 7.2 olan Salem dizisinde konu olarak bilim kurgu ve gerilim konuları ele alınmıştır. Birazda dizinin konusundan bahsedicek olursak; Alden adında yer alan karakterimiz savaşa gider fakat uzun zaman geçmesine rağmen geri dönemez. Alden geri dönmeyince onu öldü sanan ailesi ve sevgilisi ondan umutlarını keser. Alden yaklaşık 7 yıl sonra ailesinin yanına geri döner ve tüm ailesi şaşkına döner. Alden ısrarcı bir şekilde sevgilisinin durumunu sorar fakat ailesinden bir cevap alamaz. Çünkü sevgilisi kasabanın en büyük cadı ailesinin çocuğuyla evlenmiştir.

Eğer sizde başarılı oyuncu Janet Montgomery nin oynadığı Salem dizisini merak ettiyseniz sitemizi ziyaret ediniz. Sitemizden heyecan ve aksiyonun hiç eksik olamayacağı Salem izleyebilir kaliteyi bizimle yaşayabilirsiniz …

Janet Montgomery hakkında

Janet Montgomery

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında