Toplam 1340 Kategori - 11850 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > James Wolk Kimdir

James Wolk Kimdir

James Wolk; Başarılı oyuncu tüm dünyada James Wolk olarak tanınmasına karşın aslında tam adı James Joseph Wolk dur. James Wolk 22 Mart 1985 yılında Amerika da dünya gelmiştir. Başarılı oyuncunun annesi ressam aynı zamanda resim öğretmeni, babası ise ayakkabı dükkanı işleten bir esnaftır.

Çocukluk yıllarında oyunculuktan ziyade müzikle ilgilenen James Wolk okulunda olsun dışarda verilen konserlerde olsun kendi grubuyla birlikte şarkılar söylemiştir ancak daha sonrasında oyunculuğa yönelmek durumunda kalmıştır. 2015 yılında kendisi gibi oyuncu olan Elizabeth Jae Byrd ile evlenmiştir.

Boş zamanlarını müzikle uğraşarak geçiren başarılı oyuncu eskisi kadar olmasa da müziğin hayatından hiç bir zaman çıkmayacağını dile getiriyor. Ayrıca boş zamanlarında müzik eğitimeri alarak eksikliklerini gidermeye çalışıyor.
Başarılı oyuncu James Wolk son zamanlarda verdiği bir röportajda: “Gelecekte herhangi bir albüm çıkarmayı düşünüyor musunuz ? ” sorusu üzerine ” Nede olmasın ” diyerek böyle bir şeyin olabileceğini dile getirmiştir. Başarılı oyuncunun özellikle Amerika da birçok seveni bulunmaktadır.

Oyunculuk Hayatı

James Wolk oyunculuk hayatına ilk olarak 2006 yılında yayınlanan The Spiral Project adlı filmde canlandırdığı Jordan karakteriyle başlamıştır ancak tanınan bir oyuncu olması 2008 yılında yayınlanan Front of the Class dizisinde başrol oyuncusu olarak görev aldığı ve Brad Cohen rolünü canlandırmasıyla olmuştur.

Daha sonrasında birçok dizi ve filmde görev alan başarılı oyuncu son olarak bu senenin dizilerinden biri olan Zoo adlı dizide canlandırdığı Jackson Oz rolüyle karşımıza çıkmıştır.

Zoo

Yukarıda belirttiğimiz gibi dizi 2015 yılının popüler olan gerilim dizilerinden birtanesidir. Zoo adlı dizide hayvanların bir anda ne olduğu bilinmeksizin insanlara saldırması ve bunların niçin olduğunu araştıran başarılı bir adamın aksiyon dolu hikayeleri anlatılıyor.

Eğer sizde başarılı oyuncunun James Wolk un başrollerinde yer adığı Zoo adlı diziyi takip etmek istiyorsanız dizi sitemizde mevcuttur. Sitemizden yabancı diziler kategorisinden Zoo izleyebilirsiniz.

Bugünkü yazımızda sizlere başarılı James Wolk biyografisini ve görev yaptığı Zoo dizisi hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Eğer sizde bu yazımızı beğendiyseniz veya beğenmediyseniz yorumlarınızı sayfa altına yazabilirsiniz.

James Wolk hakkında

James Wolk

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında