Toplam 669 Kategori - 6554 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Homeland 6. Sezon Ne Zaman

Homeland 6. Sezon Ne Zaman

Homeland dizisi beşinci sezonu bitireli fazla olmamasına karşın internetten dizi aramalarına bakdığımızda en çok aranan kelimelerin başında Homeland 6. sezon ne zaman kelimesi gelmektedir. Bizlerde sizler için kısa bir araştırma yaparak dizinin 6. sezonunun ne zaman başlayacağı hakkında fikir sahibi olmaya çalıştık ve bu edindiğimiz bilgileri sizinle paylaşmak istedik.

Bildiğiniz üzere Homeland 5. sezonunda Carrie Matheson Almanya’da bolca vakit geçirdi ve zamanının neredeyse tamamını CIA ajanlarını gün yüzüne çıkarmak için harcadı. Ancak gelen son bilgilere göre altıncı ( 6. ) sezonun Almanyada değilde Amerikada olacağı yönünde.

Aslında Homeland dizisi yönetmenine, dizinin 6. sezon bölümlerinin Amerika’da çekileceği söylentilerinin doğru olup olmadığı soruldu ve evet cevabı alındı ancak kanaldan herhangi bir net açıklama gelmedi. Ayrıca eğer Homeland 6. sezon bölümleri Amerika da çekilirse sadece New York üzerinde değil farklı farklı bölgelerde de çekileceği söylentiler arasında.

Homeland 5. Sezon Final Bölümünde Neler Oldu ?

Bilindiği üzere Homeland 5. sezon final bölümünde Peter, Sarin gazından dolayı öldü ancak neler olucak tam kesin değil. Bunun nedeni ise dizi yapımcıları Peter in ölümüyle hit seviyesinde azalma olabileceğini düşünmeleri. Neler olacağı merak konusu Homeland 6. sezon bölümlerinde bunların cevabını alacağımızı umuyorum.
Homeland 6. Sezon Ne Zaman ?

Belkide hepimizin merak ettiği sorulardan birtanesiydi bu. Bu konuda henüz herhangi bir tahmin olmamasına karşın bizler sizler için en yakın tahmini vermeye çalışacağız. Dizinin 5. sezonun Ekim ayında başladığı düşünürsek Homeland 6. sezon bölümlerinin ekim ayı içerisinde yayınlanacağı söyleyebiliriz. Eğer siz halen Homeland 5. sezon bölümlerini halen izlemediyseniz sitemizi ziyaret ederek tüm bölümleri izleyebilirsiniz.

Yabancı dizi izlemenin en iyi adresi olan sitemizden, Homeland 6. Sezon bölümleri yayınlanır yayınlanmaz hd kalitesinde sitemizden izleyebilirsiniz.

tanıtım

Homeland 6. Sezon

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan Yorumlar

SİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

1. Sezon 3. Bölüm

Bay of Married Pigs