Toplam 1334 Kategori - 11721 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Game of Thrones Yayından Kaldırılması

Game of Thrones Yayından Kaldırılması

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bizlere çok sorulan Game of Thrones dizisi hakkında açıklamalar yapmaya çalışacağım. Çünkü artık tüm arkadaşlara tek tek mesaj atmaktan yoruldum ciddi anlamda birçok mesaj geliyor.

got hakkındaÖncelikle bildiğiniz üzere Game of Thrones dizisi tüm çapında ve ülkemizde milyonlarca yabancı dizi sever tarafından izleniyor. Game of Thrones dizisinin bölüm başına ortalama 18.4 milyon kişi tarafından izlendiği ve bu CNBC-e kanalının bu zamana kadar bölüm başına en fazla izlenen dizisi olduğu geçenlerde açıklandı.

Niçin Game of Thrones Dizisini Sitemizden Kaldırdık ?

Türkiyede en çok izlenen yabancı dizilerden biri olan Game of Thrones dizisini yatırımcılar gözlerini kestirdi ve Digiturk firması Game of Thrones Türkiye yayın haklarını belirli bir maliyet karşılığında eline aldı ve ilk iş olarak bu diziyi yayınlayan tüm siteleri diziyi kaldırma konusunda uyardı bu sitelerden biride malesef biziz. Bize Game of Thrones dizisini sitemizden kaldırmamızı aksi takdirde hukuksal yollara başvurucaklarını dile getirdiler ve bizde malesef üzülerek te olsa diziyi sitemizden kaldırmak zorunda kaldık.

Neden diziyi kaldırmanızı istediler diyecek olursanız bilindiği üzere Digiturk firması ücretli yayınlar sunuyor ve amaçları izleyici kitlesinin fazlalığından yararlanarak daha fazla üye kazanmak yani kısaca gelirlerini yükseltmek. Ancak bilinen birşey varki ülkemizde ve tüm dünyada Game of Thrones dizisini televizyondan izleyen sayısı internetten izleyenlerin yarısından bile daha az.

Bu yazımızda sizlere Game of Thrones dizini sitemizden niye kaldırdığımızı anlatmaya çalıştım umarım bizi anlamışsınızdır.

(2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında