Toplam 1340 Kategori - 11850 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Emilia Clarke Kimdir

Emilia Clarke Kimdir

Emilia Clarke; 26 Ekim 1986 yılında İngilterenin başkenti Londra da doğmuştur. Babası tiyatrocu olan yıldız oyuncunun annesi ünlü bir şirkette yönetici asistanıdır. Siyasetle içli dışlı olan bir tane kardeşi vardır. Oyunculuğa ilgisi henüz daha bebek diyebileceğimiz yaşlarda babasının çalıştığı tiyatroda izlediklerinden sonra başlamıştır. Daha sonra oyunculuk mesleği üzerine yoğunlaşan Emilia Clarke 2009 yılında Londra Üniversitesi oyunculuk bölümünde mezun olmuştur. Üniversiteden hemen sonra oyunculuk sektörüne atılmış ve bu sektörde hızlıca yol almıştır. Tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi olan Emilia Clarke şuanda Londra da ailesiyle birlikte yaşamaktadırlar.

Oyunculuk Kariyeri

Oyunculuğa atıldıktan birçok projede yer alan Emilia Clarke; 2010 yılında Türkiye de yayınlanmaya başlayan Dinazor Saldırısı filmindeki Savannah karakteriyle ilk kez ekranlara gelmiştir. Filmden sonra iyi yönde birçok eleştiri alan güzel oyuncu geleceğin yıldız adaylarından biri olarak gösterilmiştir. Birçok dizi ve filmde görev alan güzel oyuncu dizi tarihinin en başarılı yapımlarından biri olan Game of Thrones dizisinde de yer almıştır.

Game of Thrones

Türkçe kelime karşılığı Taht Oyunları olan dizi ülkemizde ve tüm dünyada büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. Aslında dizi oyuncu kadrosu seçimlerinde adı yedek oyuncu listesinde yazmasına rağmen hiçbir neden belirtilmeden Tamzin Merchan oyuncu kadrosundan çıkarılmış ve onun yerine güzel oyuncu Emilia Clarke getirilmiştir. Game of Thrones dizisinde Daenerys Targaryen rolüyle olumlu eleştiriler alan güzel oyuncu gösterdiği performansla Game of Thrones dizisinin diğer sezonlarında da yer almştır.

Eğer sizde başarılı ve güzel oyuncu Emilia Clarke nın yer aldığı, televizyon tarihinin en kaliteli yapımlarından biri olarak gösterilen ve halen devam etmekte olan Game of Thrones izlemek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz …

Emilia Clarke Hakkında

Emilia Clarke

 

Not: Sitemizde güncel olan veya olmayan bütün yabancı dizileri bulabilirsiniz.

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında