Toplam 1350 Kategori - 11971 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Dizi10.com Bilgilendirme

Dizi10.com Bilgilendirme

Merhaba arkadaşlar Dizi10.com ailesi olarak sizlere tüm yabancı dizileri Türkçe Altyazılı sunmaya çalışıyoruz.
Biliyorsunuz ki sitemiz öncelik olarak sizlerin memnuniyetini hedeflemiştir ve bu yolda sitemize uzunca bir süre reklam alınmamıştır. Ancak sizlerde takdir edersiniz ki sitenin de birtakım giderleri bulunmakta ve bunları karşılamak için reklam satmak durumundayız. Ancak bizler bir şeye dikkat etmeye çalışıyoruz. Sizler yabancı dizi izlerken rahatsız olmamanız için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Aynı zamanda sitemize son zamanlarda birtakım mesaj geliyor. Neden +18 reklamlar alıyorsunuz diye. Öncelikle belirtmek isteriz ki hiçbir zaman sitemize bu tarz reklamlar almadık bundan sonrada almayacağız. Ancak player önünde bulunan reklamlardan kaynaklı bu tarz gösterimlerle karşılaşabilirsiniz. Bu reklamlarım bizimle hiçbir alakası yoktur. Film veya yabancı dizileri bu platforma koyduğumuz için onlar otomatikmen reklam ekliyorlar. Bu konuda bizlere kızmazsanız seviniriz.

Ayrıca sitemize attığınız tüm yorumlara cevap vermeye çalışıyoruz. Eğer gözümüzden kaçırdığımız yorumlar olduysa kusura bakmayın.

Bunlara ek olarak yabancı dizilerin yer aldığı sitemizde ücretsiz reklamlar da yayınlamaktayız. Bu reklamlardan kastımız ise, herhangi bir ücret alınmadan yapılan yardımlar. Bu reklamlarda genellikle yardıma ihtiyacı olan insanlara destek vermeyi amaçlamaktayız. Ayrıca eğer sizin çevrenizde de bu tarz yardıma ihtiyacı olan insanlar varsa bizlerle iletişime geçerek onlara bir katkıda siz bulunabilirsiniz.

Not: Toplanan hiçbir yardım nakit olarak teslim edilmemekle birlikte kişinin ihtiyacına uygun yerlerde paralar kullanılmaktadır. Ayrıca elden yardım yapabilirsiniz.

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında