Toplam 1340 Kategori - 11864 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > David Ramsey Kimdir

David Ramsey Kimdir

David Ramsey; 17 Kasım 1971 yılında Amerika da doğan başarılı oyuncu aslen Afrika kökenlidir. Annesi ve babasını küçük yaşlarda kaybeden David Ramsey amcasının yanında büyümüştür. Çocukluk yıllarından itibaren şakacı bir kişiliğe sahip olan David Ramsey nin aslında oyunculukla tanışmasındaki en büyük etkende taklit yeteneğidir.

İlkokul ve lise eğitiminden sonra David Ramsey üniversitede halkla ilişkiler bölümü bitirmiş fakat iş bulamamıştır. İşler yolunda gitmeyince David Ramsey kendisindeki yeteneğinin farkına varıp oyunculuk kulübüne yazılmıştır. Hocalarının da ondaki yeteneğini farketmesiyle ikinci bir üniversite okumaya karar veren David Ramsey bu sefer oyunculuk eğitimi almıştır tabi bu süre zarfında hem eğitimini almış hemde ufak rollerde görev almıştır.

2001 yılında hayatını Briana Ramsey ile birleştiren başarılı oyuncunun çocuğu bulunmuyor. Boş vakitlerini karısıyla evde geçirmeyi sevdiğini belirten David Ramsey hatta yemekleri bile bazen kendisinin yaptığını söylemekten hiç çekinmiyor.

İngilizce dışında Fransızca ve Türkçe konuşabilen başarılı oyuncu, birçok Türk arkadaşları olduğunu ve bu yüzden Türkçe öğrenme ihtiyacı duyduğunu belirtiyor.

Oyunculuk Kariyeri

İlk olarak oyunculukla tanışması üniversite okurken yer aldığı Scared Stiff adlı dizide canlandırdığı George Masterson rolüyle olmuştur. Ancak 1997 yılında başlayan Good Pastor adlı komedi dizisinde canlandırdığı David Randolph adlı karakterle tüm dünyada üzerinde tanınır hale gelmiştir.

Yüzlerce dizi ve filmde görev alan David Ramsey son yılların popüler dizilerinden biri olan Arrow dizisindeki başrolüyle karşımıza çıkmaktadır.

Arrow

David Ramsey dizide John Diggle karakterine can vermektedir. Dizinin konusu ise kız avcısı bir adamın esrarengiz birşekilde denizde yaşadığı kaza sonucu bir anda küçük bir adada mahsur kalması, sonrasında mahsur kaldığı süre boyunca yaptığı hataları düşünüp yapmaması gerektiğini ve bu adadan kurtulunca hatalarının düzeltmesi gerektiğinin farkına varıyor. Bu küçük adadan kurtulunca ise bu düşündüklerini hayata geçiriyor.

Bugün sizlere Arrow dizisinin başrol oyuncularından biri olan David Ramsey hakkında bilgiler verdik. Eğer sizde David Ramsey hayranıysanız ve oynamış olduğu Arrow dizisini merak ediyorsanız sitemizden Arrow izleyebilir ve güncel bölümlerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

David Ramsey hakkında

David Ramsey

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında