Toplam 1340 Kategori - 11850 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > David Bradley Kimdir

David Bradley Kimdir

David Bradley; 17 Nisan 1942 yılında York – İngiltere de işçi sınıfından fakir bir ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Gençlik yıllarında itibaren oyuncu olmak istemesine rağmen bu hedefine biraz geç ulaşmıştır çünkü maddi imkansızlıklar nedeniyle eğitim hayatına bazı dönemlerde ara vermek zorunda kalmıştır. Ancak tüm bu olumsuzluklara rağmen dünya çapında tanınan başarılı bir oyuncu haline gelmiştir. Bunda en büyük etken ise oyunculuk yeteneğinin üst seviyede olmasıdır. Şuanda Berlin – Almanya da yaşayan David Bradley boş zamanlarını yaylada bulunan dağ evinde dinlenerek geçirmektedir.

Oyunculuk Hayatı

1971 yılında yayınlanan A Family at War adlı diziyle oyunculuk serüvenine başlayan başarılı oyuncu tüm dünya tarafından bilinen Harry Potter adlı sinema filminin bütün serilerinde oynamış ve tüm dünya tarafından sevilen bir oyuncu haline gelmiştir. Harry Potter adlı sinema filmiyle başarılı oyuncunun hayatı şekillenmiş ve popülerliği üst seviyeye çıkmıştır. Başarılı oyuncu son olarak da The Strain adlı dizide görev almıştır. Dizi halen devam etmekte olup başarılı oyuncu David Bradley dizide Abraham Setrakian rolünü canlandırmaktadır.

The Strain

The Strain dizisi 2014 yılında yayınlanmaya başlamış şuanda 2. sezonu yayınlanmktadır. Dizinin İMDB puanı ise The Strain izleyicileri tarafından 8.6 olarak belirlenmiştir. Dizi aynı adlı romandan uyarlanarak dizi haline getirilmiştir. The Strain dizisinde bilim kurgu ve macera konuları iyi bir şekilde ele alınmıştır.

Dizi ana konusu ise John F. Kennedy Uluslararası Havalimanına kim ve ne taşıdığı belli olmayan ışıkları kapalı bir uçak inmiştir. Havalimanı görevlileride hemen bu uçağın ne olduğu öğrenmek için çalışmalara başlarlar. Uçağın içine girildiğinde ise inanılmıyacak bir şekilde 200 ceset ve 4 tane sağ insan bulunur. 200 ceset morga kaldırılır fakat ceset esrarengiz bir şekilde yok olur. Acaba bunun sebebi ne ?

Heyecan ve aksiyonun tavan yapacağı ve izlerken yerinizde hop oturup hop kalkacağınız bir dizi izlemeye hazır mısınız ? Eğer hazırsanız oyuncu kadrosunda David Bradley, Anne Betancourt ve Nikolai Witschl gibi tüm dünya tarafından bilinen oyuncuların yer aldığı The Strain dizisini takip edebilirsiniz.

The Strain izlemek için sitemizi ziyaret edebilir ve bu ilginç macerayı bizim sitemizden izleyerek heyecanı daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz …

David Bradley hakkında

David Bradley

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında