Toplam 1340 Kategori - 11866 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Dave Annable Kimdir

Dave Annable Kimdir

Dave Annable; 15 Eylül 1979 yılında Amerika da gözlerini hayata açmıştır. Çok sıcak kanlı bir kişiliğe sahip olan başarılı oyuncu 9 yaşındayken babasının işleri gereği İngiltereye taşınmış fakat işler yolunda gitmeyince 2 sene sonra geri dönmek zorunda kalmışlardır. Üniversitede mimarlık bölümünü bitiren Dave Annable oyunculuğa başlamadan önce ve sonrasında mimarlık yapmaya devam etmiştir. Dünya çapında fazla tanınmasıda şuanki hayranları tarafından oldukça çok sevilmektedir. Şuanda ailesiyle birlikte Amerikanın başkenti Washington da yaşamaktadır. Oyunculuk yapmadığı dönemlerde Amerika ve dünyanın en büyük inşaat firmalarından bir tanesinde mimar olarak çalışmaktadır. Dave Annable hobileri arasında yüzmek ve kayak yapmak yer alıyor. Özellikle senede mutlaka en az 1 kere kayak yaptığını belirtiyor.

Oyunculuk Hayatı

Oyunculuk sektöründe fazla tanınmayan Dave Annable, ilk olarak 2006 yılında yayınlanmaya başlayan ve 2011 yılında sonra eren Brothers & Sisters adlı diziyle oyunculuk serüvenine giriş yapmıştır. Şuanda bulunan hayranlarının birçoğu bu diziyle Dave Annable tanımış ve sevmişlerdir. Fazla dizi ve filmlerde görev almayan yakışıklı oyuncunu yer aldığı yapımlar aşağıdaki gibidir.

Oynadığı Dizi ve Filmler

1: Dave Annable
2: Reunion
3: Little Black Book
4: Spellbound
5: Julie & Julia
6: 666 Park Avenue

Yukarıda başarılı oyuncunun yer aldığı dizi ve filmler verilmiştir. Ancak biz geçmişe gitmek yerine Dave Annable ın yakın zamanlarda oynamış olduğu 666 Park Avenue adlı diziden bahsetmek istiyoruz.

666 Park Avenue

Dizi 2014 yılında yayınlanmaya başlamış ve 1. sezonu yayınlandıktan sonra gösterimi sonlanmıştır. Aslında buna benzer birçok dizi olmasına karşın konusu çok farklı işlenmiş fakat izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaramamıştır. Dizi ilk 4. veya 5. bölümünden sonra ne yönde gideceğini hissettiriyor sizlere ama diziye yeni başlayanlar 1 veya 2. bölümünden sonra diziyi bırakıyor. Biz sizlere 666 Park Avenue izlemenizi tavsiye ediyoruz. Birazda dizinin konusundan bahsedicek olursak, 666 Park Avenue de yaşayan insanların fakirlikle uzaktan yakından ilgisi yok hatta herşeye sahipler fakat başka yerlerden gelen hırsızlar onları rahat bırakmıyor ve buna bir çözüm üretmek gerekiyor. Acaba buna karşı nasıl bir önlem alınacak ?

Dizi10 ailesine göre; başarılı oyuncu Dave Annable ında yer aldığı 666 Park Avenue dizisi izlenmesi gereken bir dizi. Eğer sizde bu diziyi izlemek istiyorsanız site site dolaşmanıza gerek yok. Sitemize gelerek tek parça olarak 666 Park Avenue izleyebilirsiniz …

Dave Annable Hakkında

Dave Annable

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında