Toplam 1340 Kategori - 11850 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Claire Danes Kimdir

Claire Danes Kimdir

Claire Danes; 12 Nisan 1979 Manhattan – New York eyaletinde iki çocuklu bir ailenin küçük kızı olarak dünyaya gelmiştir. Kendisinden üç yaş büyük bir abisi vardır. Ailede tek çalışan babası olduğundan dolayı çocukluk yıllarında maddi açıdan sıkıntı çekmiştir ancak ilerleyen seneler de özellikle Claire Danes oyunculuk hayatına atıldıktan sonra bu sıkıntılar tamamen son bulmuştur.

Hayatını şuanda Paris – Fransa da ailesiyle birlikte (anne, baba, kardeş) sürdürmektedir. Claire Danes 2000 yılında evlenmiştir fakat yaklaşık beş ay sonra boşanmıştır. Boş zamanlarını ailesiyle birlikte geçiren başarılı oyuncu kitap okumayı ve yüzmeyi çok sevdiğini belirtiyor.

Oyunculuk Hayatı

Altı ve yedi yaşlarından itibaren oyuncu olmak isteyen Claire Danes ilk olarak mahalle tiyatrolarında görev almıştır sonrasında üniversite de oyunculuk bölümünü bitirdikten sonra ilk olarak Dreams of Love adlı filmde görev alarak aktif oyunculuk serüvenine atılmıştır. Daha sonrası yüzlerce dizi ve filmlerde görev alarak tüm dünyada tanınan başarılı bir oyuncu haline gelmiştir. 1995 yılında dizi ve filmlerde gösterdiği başarılı performansla drama dalında en iyi kadın oyuncu seçilmiştir. Şuanda büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Homeland adlı dizide görev almaktadır. Ayrıca sitemizden Homeland izleyebilirsiniz.

Homeland

2011 yılında yayılanmaya başlayan dizinin şuanda beşinci sezonu yayınlanmaktadır. Claire Danes dizide Carrie adlı rolde görev almaktadır. Homeland dizisinde Carrie, ABD li siyasetçi Marie Harf in hayatını canlandırdığı söyleniyor. Ancak tabi bunları hepsi sadece Homeland izleyicilerinin düşünceleri.

Eğer sizde Claire Danes in oyuncu kadrosunda yer aldığı Homeland dizisini merak ediyorsanız veya yeni bölümlerini takip etmek istiyorsanız sitemizden bulunan arama butonuna Homeland yazarak istediğiniz bölümü izleyebilirsiniz.

Claire Danes hakkında

Claire Danes

(2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan Yorumlar

avatar
Ahmet - 29 Kasım 2015 - 00:24

Bu kadına hayranım ya sarışın güzel 🙂SİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında