Toplam 1339 Kategori - 11837 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Christopher Eccleston Kimdir

Christopher Eccleston Kimdir

Kısa Biyografisi

Christopher Eccleston; 16 Şubat 1964 yılında İngilterede dünyaya gelmiştir. İngilterenin küçük bir ilinde fakir ailelerin yaşadığı bir mahallede gençlik yılları geçmiştir. Üç çocuklu bir ailenin en küçük çocuğudur. Ailesinin durumu pek iyi olmasada yaşadıkları bu küçük ama şirin mahallede yaşayanların neşe kaynağı olmuştur. Küçüklükten nasıl bir geleceğe sahip olacağı belli olan Christopher Eccleston lise hayatında televizyon dizilerindeki oyunculara özenerek oyuncu olmaya karar verdi. Lisede gelen oyunculuk hevesiyle Salford Tech Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almaya başladı. Bu 2 yıllık eğitimi kendisi için yeterli görmeyen Christopher Eccleston; Londra Üniversitesi’nde Central oyunculuk bölümünü kazandı ve kendisi için bir bakımdan oyunculuk serüvenini başlatmış oldu. Oyuncu olduktan sonra iyi paralar kazanmaya başlayan Christopher Eccleston geldiği yeri unutmayarak elinden geldiğince durumu iyi olmayanlara ve öğrencilere maddi ve manevi destek olmuştur. Boş zamanlarını yüzerek, kitap okuyarak ve şarkı söyleyerek geçirmektedir. Şuanda hayatını oyunculuk ve şarkıcılık yaparak sürdürmektedir.

Oyunculuk Hayatı

Üniversitedeki eğitimi bitirdikten sonra artık oyuncu olmak için önünde hiçbir engel kalmayan Christopher Eccleston kendisini geliştirmek adına bunu staj gibi düşünerek bazı dizi ve filmlerde yardımcı oyuncu olarak oynamıştır. Daha sonrasında Doctor Who dizisindeki rolüyle dünya tarafından tanınan bir yıldız haline gelmiştir.

Oynadığı dizi ve filmler

1: The Second Coming
2: Perfect Parents
3: Blackout
4: Doctor Who
5: Elizabeth
6: This Little Piggy
7: 28 Gün Sonra

Christopher Eccleston biyografisi

Christopher Eccleston

Yukarıda verdiğimiz dizi ve film isimleri tamamen örnek vermek amaçlı verilmiştir. Christopher Eccleston yukarıda verilenler gibi yüzlerce dizi ve filmde boy göstermiştir. Christopher Eccleston için özellikle 2005 yılında yayınlanan Doctor Who adlı televizyon dizisinin önemi çok büyüktür çünkü dünya tarafından tanınan bir yıldız haline gelmesindeki en büyük pay bu dizide canladırdığı karakterdir. Ayrıca bu dizide gösterdiği performansla en iyi erkek oyuncu ödülünüde kazanmayı başarmıştır. Eğer sizde Doctor Who adlı diziyi takip etmek istiyorsanız sitemizden Doctor Who izleyebilirsiniz.

On numara yabancı dizi izleme sitesi : www.dizi10.com

Not: Bu yazı Dizi10 adminleri tarafından yazılmıştır. Alıntı yaparken kaynak gösteriniz …

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında