Toplam 1340 Kategori - 11844 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Christian Slater Kimdir

Christian Slater Kimdir

Christian Slater, 18 Ağustos 1969 yılında Amerikanın New York şehrinde dünyaya gelmiştir. İsmi Christian Michael Leonard Slater olarak konulmasına rağmen çok uzun olduğundan dolayı genelde Christian Slater kullanmaktadır ve böyle tanınmaktadır. Annesi dünya tarafından tanınan yönetmen Mary Jo Slater dir. Annesinin çektiği dizi ve filmlere özenerek oyuncu olmaya çocukluk yaşlarda karar vermiştir. Annesi yönetmen olduğundan dolayı üniversiteyi bitirdikten hemen sonra oyunculuk hayatına giriş yapmıştır.

Oyunculuk Kariyeri

Christian Slater ilk olarak 1985 yılında yayınlanan The Legend of Billie Jean adlı diziyle oyunculuk sektörüne giriş yapmıştır. 2 sene kadar yardımcı oyuncu sıfatıyla dizi ve filmlerde görev olan Christian Slater ın ilk başrol dizisi Heathers olmuştur. Dizide gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken oyuncu sonrasında birçok yapımda başrol oyuncusu olarak görev yapmıştır. 1985 – 2009 yılları arasında aralıksız olarak dizi ve filmlerde görev alan Christian Slater, 2009 yılında yayınlanan Dolans Cadillac sinema filminden sonra 2015 yılına kadar başarılı yapımlarda görev alamamıştır ve bir süre medyadan uzak kalmıştır.

Oynadığı Dizi ve Filmler

1: Bobby
2: Hollow Man 2
3: He Was a Quiet Man
4: Love Lies Bleeding
5: Slipstream
6: The Ten Commandments
7: Igor
8: My Own Worst Enemy
9: Dolans Cadillac
10: Mr. Robot

Yukarıda verilen dizi ve film örnekleri başarılı oyuncunun 2006 yılından itibaren yer aldığı ve başrol oyuncusu olarak görev yaptığı kaliteli yapımlardır. Ancak özellikle Dolans Cadillac sinema filminden sonra ekranlardan uzaklaşan Christian Slater tekrardan Mr. Robot adlı televizyon diziyle ekranlara gelmiştir. Mr. Robot dizisi 2015 yılında yayınlanmaya başlayıp ilk bölümü geçen günlerde yayınlanmıştır ve yoğun ilgi görmüştür.

Eğer sizde başarılı oyuncunun yer aldığı, yeni başlayan Mr. Robot izlemek istiyor ve yayınlanacak bölümlerini kaçırmamak istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. Mr. Robot dizisi yeni bölümleri yayınlanır yayınlanmaz hemen sitemize eklenecektir.

Christian Slater Kimdir

Christian Slater

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan Yorumlar

avatar
Eray - 03 Haziran 2015 - 14:38

TsklerSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında