Toplam 1340 Kategori - 11864 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Billy Bob Thornton Kimdir

Billy Bob Thornton Kimdir

Billy Bob Thornton; 4 Ağustos 1955 tarihinde Amerika da doğmuştur. Annesi ve babası öğretmen olan başarılı oyuncu çocukluk yıllarında aldığı aile kültürüyle hep arkadaşlarından farklı olmuştur. Henüz daha 2. sınıfa giderken sınıfta çekilen reklam sırasında öğrencilere sırayla birtakım sorular sorulmuş ve sıra Billy Bob Thornton geldiğinde soruyu soran çok şaşırmıştır çünkü Billy Bob Thornton un verdiği cevaplar olgun bir insanın cevaplarıyla eşdeğirdi. Daha o zamanlardan oyuncu olmak isteyen başarılı oyuncu aynı zamanda müziklede ilgilenmekteydi ve lise eğitiminden sonra üniversitede oyunculuk eğitimi almış ve daha okulu bitirmeden oyunculuk hayatına atılmıştır. İlk olarak okulun tanıtım reklamında oynayan Billy Bob Thornton, burada gösterdiği performansla ileride oynayacak dizi ve filmlerin zemini hazırlamıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra dizi ve filmlerde aktif olarak görev yapmış aynı zamanda oyunculuk yanısıra yönetmenlik ve müziklede uğraşmış ve uğraşmaktadır. 2000 yılında dünya yıldızı Angelina Jolie ile evlenmiş ve yaklaşık 3 sene sonra boşanmışlardır. Fakat Billy Bob Thornton ın verdiği röportajlardan anlaşıldığı kadar halen Angelina Jolie yi unutamamış. Şuanda Paris te yaşayan başarılı oyuncu boş zamanlarını kitap okuyarak ve şarkı söyleyerek geçiriyor.

Oyunculuk Hayatı

İlk olarak üniversite reklamında görev alan başarılı oyuncu, profosyonel oyunculuğa 1986 yılında yayınlanmaya başlayan Hunters Blood adlı filmle giriş yapmıştır. Başarılı oyuncu 1990 yılında yayılanan Sling Blade adlı filmin hem yönetmenliğini yapmış hemde filmde başrol oynamıştır ve bu filmle beraber tüm dünyada hayran kitlesi oluşmuştur. Ayrıca bu filmle birlikte Oscar Ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Yer Aldığı Yapımlar

1: Eagle Eye
2: The Informers
3: Peace Like a River
4: Zero Theorem
5: Fargo

Yukarıda başarılı oyuncunun 2008 yılından bu ya yer aldığı dizi ve filmler örnek olarak sunulmuştur. Biz burada Dizi10 ailesi olarak sizlere Fargo dizisinden bahsetmek istiyorum. Fargo dizisi ilk sezonu yayınlanmasına karşın çok sevilmiş ve 2. sezonu heyecanla beklenmektedir. Fargo dizisi eski bir sinema filminin diziye uyarlanmış halidir ve konusu diğer dizi ve filmlere göre çok farklıdır.

Eğer sizde oyuncu kadrosunda Billy Bob Thornton ın bulunduğu Fargo izlemek istiyorsanız sitemizi ziyaret ediniz. Sitemizde Fargo dizisinin şuana kadar yayınlanmış tüm bölümleri bulunmaktadır …

Billy Bob Thornton hakkında

Billy Bob Thornton

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında