Toplam 1339 Kategori - 11837 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Band of Brothers Dizisi

Band of Brothers Dizisi

Band of Brothers Dizisi

Amerikan yönetmenler tarafından yapılan bu kaliteli yapıtın ilk bölümü 2001 yılında yayınlanmıştır. Türkçe anlamı ise Kardeşler Takımı anlamına gelmektedir. Bu kaliteli dizi  Band of Brothers isimli romandan esinlenerek aynı isimle yayınlanmıştır. Dizi sadece on (10 )bölüm sürmüş olup yani birinci (1.) sezon sonunda final yapmıştır. Band of Brothers dizisi on (10) bölüm olmasına rağmen dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Dizi yaklaşık on dört (14) sene önce bitmesine rağmen bütün dünyada halen takip edilmektedir. Hatta diziyi yayınlayan  televizyon kanalları mevcuttur. Aynı zamanda Band of Brothers dizisi ülkemizde internet üzerinden en fazla izlenen yabancı dizilerden birtanesidir. Dizinin başrollerinde Damian Lewis, Matthew Leitch ve Scott Grimes başarılı oyuncular oynamıştır. Birazda Band of Brothers dizisinin içeriğinden bahsedicek olursak; Dizi II. Dünya Savaşını bizlere en iyi şekilde anlatmaya çalışıyor fakat konu olarak ilk bakışda sadece savaş işlenmiş gibi gözüksede aksine daha farklı konular daha çok ön plana çıkıyor. Özellikle askerlerin görevlerine gösterdikleri sadakat, askerler arasında bulunan arkadaş bağının ne kadar üst seviyede olduğu ve birbirlerine olan güven gibi…
Band of Brothers dizisinde olaylar sadece kurgusal olarak düşünülerek bizlere yansıtılmamıştır. Gerçeklik payı vardır çünkü dizi II. Dünya Savaşı sonrası hayatta kalan insanlarla yapılan röportajlar ve bu askerlerin yazdıkları kitapların ortak noktalarının çıkarılmasıyla birlikte oluşmuştur.

Biz sizlere Dizi10 ailesi olarak bu kaliteli diziyi kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz.Eğer sizde bizim görüşlerimizi dikate alıyorsanız ve II. Dünya Savaşını en iyi şekilde yorumlayan bu yabancı diziyi izlemek istiyorsanız sitemizden yabancı diziler bölümünden HD kalitesinde Band of Brothers izleyebilir ve HD kalitesinde yabancı dizi izlemenin farkını bizimle anlayabilirsiniz.

Not: Bu yazı Dizi10 ailesi tarafından yazılmıştır. Lütfen sitenizde yayınlarken kaynak gösteriniz …

Band of Brothers

Band of Brothers

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında