Toplam 1340 Kategori - 11844 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Antony Starr Kimdir

Antony Starr Kimdir

Antony Starr; 25 Ekim 1975 yılında Yeni Zelanda da dünyaya gelmiştir. Çocukluk yıllarında subay olmak istemiş ancak gençlik yıllarında oyunculuk ilgisini çekmeye başlamıştır. Lise eğitimi görürken oyunculuk kurslarına giden Antony Starr aynı zamanda bir kaç tiyatroda görev almıştır. Annesi kimya mühendisi olan başarılı oyuncunun babası ise matematik mühendisidir. Çocukluk yılları New York – Amerikada geçen başarılı oyuncu şuanda yazları Antalya – Türkiye kışları ise Manila – Filipinlerde kalmaktadır. Yüzmeyi çok sevdiği için böyle bir seçim yaptığını belirten Antony Starr boş vakitlerinide yüzerek değerlendiriyor.

Oyunculuk Hayatı

Profosyonel oyunculuk hayatına Xena: Warrior Princess adlı dizide 2 bölüm oynayarak giriş yapan başarılı oyuncu sonrasında yüzlerce dizi ve filmde görev yapmıştır. Canladırdığı iyi karakterler ve gösterdiği başarılı performansla tüm dünyada hayran kitlesi oluşmuştur. Ancak özellikle 2013 yılında yayınlanmaya başlayan Banshee dizisiyle başarılı oyuncu Antony Starr ı tüm dünyada tanımayan kalmamıştır.

Banshee

2013 yılında yayınlanmaya başlayan dizide yakışıklı oyuncu Antony Starr 30 bölüm görev almış ve Lucas Hood karakterine can vermiştir. Şuanda halen yayınlanmakta olan dizi 5. sezonu yayınlamaya devam etmektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda Antony Starr, Ivana Milicevic ve Ulrich Thomsen çok başarılı oyuncular yer almaktadır.
Banshee dizisinde bol bol aksiyon sahneleri yer almaktadır. Dizinin konusundan bahsedicek olursak ; Zamanın tanınmış en büyük hırsızlarından biri olan Bansheenin bir kadın ortağı vardır. Banshee yakalanır ve hapise düşer ancak Bansheenin ortağı tüm değerli eşya, para vb. gibi ne varsa alıp ortadan kaybolur. Banshee hapisten çıkar ve eski suç ortağını aramaya başlar ancak bu hiç kolay olmayacakdır çünkü eski ortağı ismini değiştirmiş ve iş kadını olmuştur.

Heyecan ve aksiyonun hiç ama hiç eksik olmayacağı, izlerken yerinizde duramayacağınız Banshee dizisi sitemizde mevcuttur. Sitemizi ziyaret ederek Banshee izleyebilir eski bölümlerine ve yayınlanacak yeni bölümlerine hızlıca ulaşabilirsiniz …

Antony Starr hakkında

Antony Starr

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında