Toplam 1340 Kategori - 11864 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Anna Paquin Kimdir

Anna Paquin Kimdir

Anna Paquin olarak tanınmasına rağmen kimlikte Anna Helene Paquin olarak geçmektedir. 24 Temmuz 1982 yılında Kanadaya bağlı olan Winnipeg – Manitoba da dünyaya gelmiştir. Genç yaşlarda oyunculuk sektörüne atılmş ve yaklaşık 12 yaşında iken oyunculuk hayatına başlamıştır. Okulu ve oyunculuğu aynı anda idare eden güzel oyuncu derslerinde fazla başarılı olamamış liseyi okuduktan sonra üniversite eğitimi almamış bunun yerine direk olarak oyunculuk eğitimi almıştır. True Blood adlı dizideki rol arkadaşı Stephen Moyer ile 21 Ağustos 2010 yılında evlenmiştir. 2 tane çocukları olan çift New York ta yaşamaktadırlar. Boş zamanlarını ailesiyle geçiren Anna Paquin ayrıca hayranlarıyla vakit geçirmeyide seviyor. Sosyal medya aracılığıyla tanıştığı sevenleriyle buluşuyor ve bol bol resim çekiniyor. Şuanda hayatını hem oyunculuk hemde dizilerde seslendirme yaparak sürdürüyor.

Oyunculuk Hayatı

Anna Paquin henüz daha 11 yaşındayken oyunculuk hayatına giriş yapmıştır. İlk oyunculuk deneyimi The Piano adlı sinema filmiyle yaşayan güzel oyuncu bu dizide gösterdiği performansla en iyi yardımcı oyuncu ödülünü kazanmıştır. Bu ödül Kanada tarihi için çok önemlidir. Çünkü Kanada doğumlu hiç bir oyuncu bu ödülü bu zamana kadar hiç kazanamamıştır. Güzel oyuncu birçok başarılı yapımlarda yer almıştır.

Oynadığı Dizi ve Filmler

1: The Piano
2: Almost Famous
3: X-Men
4: True Blood
5: The Romantics
6: Open House
7: Scream 4

Yukarıda verilen dizi ve film örnekleri başarılı oyuncu Anna Paquin in yer aldığı ve tüm dünya tarafından takip edilmiş kaliteli yapımlardır. Ancak özellikle True Blood adlı televizyon dizisi tam tamına 7 sezon sürmüş ve büyük rehabet görmüştür. Dizide Sookie Stackhouse adlı karakteri canlandıran Anna Paquin dizinin sevilen oyuncularından biri olduğundan dolayı True Blood dizisi yayınlandığı dönemlerde hep ön planda yer alan oyuncular arasında olmuştur.

Eğer sizde dizi tarihinin uzun soluklu yapımlarından biri olan True Blood adlı diziyi seyretmek izliyorsanız dizi sitemizde bulunmaktadır. Sitemize gelerek yüksek çözünürlük kalitesiyle True Blood izleyebilirsiniz.

Anna Paquin hakkında

Anna Paquin

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında