Toplam 1340 Kategori - 11864 İçerik Eklenmiş.

avatar
Sitemize Hoşgeldiniz

Yeni Üyelik Oluşturun Giriş Yapın

Yabancı dizi izle, Hd yabancı dizi izle, Yabancı diziler > Dizi Haberleri > Amaury Nolasco

Amaury Nolasco

Amaury Nolasco

Amaury Nolasco 24 Aralık 1970 yılında Porto Riko da dünyaya gelmiştir. Doktor olmak istemesine rağmen tıp okuyamamış ve bunun üzerine Amaury Nolasco üniversitede biyoloji eğitimi almıştır. Daha sonralarda oyunculuk yeteneğinin farkına varan Amaury Nolasco üniversite yıllarında düşünmemiş olmasına karşın oyunculuğa yönelmeye karar verdi ve Amerika gitti. Burada oyunculuk eğitimi aldıktan sonra oyunculuk hayatına ilk adımını atmıştır. İlk olarak reklam filminde kendini gösteren Amaury Nolasco daha sonralar gösterdiği performansla yönetmenlerin dikkatini çekmeyi başarmış ve kısa zaman içerisinde kendini ispatlayarak dizilerde ve filmlerde oynamaya başlamıştır. Birçok reklam, dizi ve filmde oynamıştır.
Amaury Nolasco oynadığı dizi ve filmlerden bazıları şunlardır:
1: Max Payne
2: Transformers
3: The Librarians
4: ER
5: CSI: Crime Scene Investigation
6: Prison Break
Yukarıda belirtilen dizi ve filmlerden oynayan Amaury Nolasco en çok dikkati ise Prison Break adlı Amerikan yapımı olan televizyon dizisinde canlandırdığı Fernando Sucre karakteriyle dikkatleri çekmiştir. Kısaca dizideki rolünden bahsedecek olursak dizide hırsız olarak bilinen Fernando Sucre yakalanır ve hapise düşer ve hapishanedeki oda arkadaşıyla birlikte anlaşarak hapishaneden firar etmeye çalışmışlardır.

Eğer sizde bir Amaury Nolasco hayranıysanız sitemize girerek yabancı diziler bölümünden Prison Break dizisini izleyebilir ve hd yabancı dizi izlemenin farkına varabilirsiniz.

Amaury Nolasco Hayatı

Amaury Nolasco

(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yapılan YorumlarSİTEMİZDEKİ EN ÇOK İZLENEN DİZİLER

Erotik Film

Porno Tadında